خرده رزومه

۱- در ۱۷ شهریور ۷۲ در طرح بوتاکلر اراک به مدت حدود ۴۰ روز بعنوان مهندس ناظر برق مشغول بکار شدم. بعد استعفا دادم و برای ادامه تحصیل به دانشگاه علم و صنعت رفتم.

۲- با دانشگاه آزاد اراک قرار داد خرید خدمت از ۱/۲/۷۴ تا ۳۱/۱/۷۵ داشتم که ۱/۱۰/۷۴ استعفا دادم. مسئول بخش vax بودم.

۳- با دانشگاه اراک قرار داد خرید خدمت از ۱/۱۲/۷۴ تا ۳۱/۵/۷۵ داشتم که خرداد ۷۵ قطع همکاری کردم. کارم راهبری و پشتیبانی سیستمهای کامپیوتری و کارگاه آموزشی کامپیوتر بود.

۴- با اداره کل امور آب استان مرکزی از ۱۵/۵/۷۵ تا ۱۵/۸/۷۵ قرارداد داشتم. در آنجا یک شبکه کامپیوتری کوچک با سیستم عامل ناول نصب و راه اندازی کردم. البته مدت کار واقعی ام حدود یک ماه و زمان آن هم قبل از ۱۵/۵/۷۵ بود و مدت قرارداد صرفا بدلیل ضرورتهای پرداخت مالی اینگونه ذکر شد.

۵- مدتی هم مشاور انفورماتیک اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی بودم.دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون