آمار بازدید سالانه ۲/وردپرس – پلاگین – آمار؟

۰- این پست رو چند روز قبل با لایو رایتر آماده کرده بودم و الآن با کمی اصلاحات (با ادیتور وردپرس) منتشر میکنم!
۱- پلاگین وردپرس فارسی را ارتقا دادم! ولی هنوز نتیجه‌اش این نشده که بایگانی شمسی را بصورت “لیست بازشو” داشته باشم!!!
۲- وردپرس را به ۲.۵ ارتقا دادم! نتیجه‌اش این شده که
فعلا مجبورم از ویندوز لایو رایتر برای نوشتن استفاده کنم!!!
۳- از تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۳۰ مطابق با ۲۰۰۸/۲/۱۹ پلاگین StatTraq را نصب کرده‌ام! نتیجه‌اش اختلاف زیاد در آمار، در مقایسه با گوگل آنالیتیکس، هست! بنابراین آنرا به مانند وبگذر کنار میگذارم! نتایج آنالیتیکس (۳۵۰۱) و پلاگین مذکور (۷۹۴۰) را در اشکال زیر با هم مقایسه کنید! (آمارش برعکس وبگذر خیلی زیاده!)

stattraq۱.jpgga۱.jpg

۴- تصمیم گرفتم از این پس مبنا را برای ارائه آمار سالانه، سرویس آنالیتیکس قرار دهم. آمار را به صورت سالانه (شمسی و میلادی) در پی می‌نویسم:

آمار سالانه ۲

۵- با توجه به این پست و موارد فوق، به نظر میرسد (به دلایل فنی، رقم کاملا دقیق نمیتواند باشد!) کل بازدید از صفحات وبلاگ تا پایان سال ۸۶ حدود ۷۲۹۵۸ باشد!

نتیجه گیری وبلاگی: هرگز نامهای دامنه و شمارنده های وبلاگ خودتان را تغییر ندهید که در اینصورت ارائه گزارشهای آماری کاری بس مشکل خواهد شد!!!

پی نوشت:  گزارشات گوگل آنالیتیکس که با استفاده از آنها اعداد و ارقام جدول فوق بدست آمده اند را در شکل زیر میتوانید بررسی کنید.

 گزارشات آنالیتیکس۲ جواب برای “آمار بازدید سالانه ۲/وردپرس – پلاگین – آمار؟”

  1. […] بوجود آورنده‌شان، تا کنون صحبتهایی شده است (از جمله در این پست و این پست و این کامنت و این کامنت). در مجموع به این […]

  2. بسیار عالی

    [پاسخ]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون