اولین مکالمه‌ی تلفنی با گوگل تاک

چند روز پیش یک voicemail در جی‌میلم دریافت کردم. با راهنمایی دوست تازه‌ام، فهمیدم که از امکانات رایگان سرویس گوگل تاک google talk است. اولا جا دارد از ایشان تشکر کنم که به من چیز جدیدی آموخت. پس از یافتن یک میکروفون مناسب، امشب با استفاده از این سرویس، با یکی از دوستان شیرازی صحبت کردم. بسیار لذت‌بخش بود. ضمنا، داشتم این نوشته را نیز میخواندم و من هم مانند ایشان، از این قابلیت تکنولوژی نوین، مبهوت و شگفت‌زده  شدم!(…ایران آباد شده است و کشور امام زمان است. اما برفی آمد و سرمائی شد و نیمی از کشور از کار افتاد. رئیس دولت گفت که مخالفان سیاسی او از ازبکستان خواسته‌اند که برای ضعیف کردن دولت او، گاز را قطع کند( نقل به مضون).عجب مخالفان سیاسی با نفوذی! در وطن خویش ” کلاهشان پشم ندارد و در خارج حرفشان این‌قدر خریدار دارد!)

اینرا هم اضافه کنم که با استفاده از این امکان، میتوانید با هر نقطه‌ای از دنیا به رایگان مکالمه کنید و فقط کافیست به اینترنت و سرویس گوگل تاک مجهز باشید. با این حساب دیگر حنای VOIP هم رنگی ندارد و خدا به داد مخابرات ایران باید برسد!!!

12 Replies to “اولین مکالمه‌ی تلفنی با گوگل تاک”

 1. افسانه

  سلام
  من یه کوچولو مبتدی ام
  سرویس گوگل تاک که میگین رو باید دانلود کنم؟ از کجا؟
  اصلا چجوریه؟
  یه ذره هم واسه تازه واردا توضیح بدید. مرسی

 2. سجاد

  خسته نباشید گفته بودید گوگل تالک مکالمش رایگانه که ولی میگه باید cereditتهیه کنی پولی شده یا ایراد داره سرویس من ویندوزم 7هستش؟ممنون میشم راهنمایی کنید

 3. سجاد

  سلام من میخوام با گوگل تالک صحبت کنم یه پیغام میده مثل اینکه میگه میکروفون وصل کن منتها چه میکروفونی باید وصل کرد؟؟؟

 4. dashakol

  درست متوجه نشدم شما منظورت اینه که میشه رایگان با شماره تلفن هرجا تماس برقرار کرد؟ یا اینکه رایگان بتونی مثل voic chat با هم صحبت کنید که یعنی دو نفر باید Online باشن؟ حالت دوم که هنر خاصی نیست.

  • خسروبیگی

   سلام
   دوست عزیز، اگر توجه بفرمائید، نوشته ام:
   فقط کافیست به اینترنت و سرویس گوگل تاک مجهز باشید.

   نمیدانم، شاید الآن دیگر وجود این امکان، هنر خاصی محسوب نشود؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *