فیدرول/پرشین بلاگرز؟

1- “همکاری با پرشین بلاگرز؟” را که منتشر کردم، مرتضی (در این کامنت) نوشت: جالبه… دقیقا این روزها روی همچین پروژه‌ای دارم کار میکنم منتها با رویکردی متفاوت.
در پاسخش نوشتم: … موفق باشی. ضمنا کاش بیشتر در اینمورد توضیح دهی (مثلا در وبلاگ خودت)!
ایشان در دوم بهمن 87 در پست “معرفی فیدرول نسخه 1.2.0” در مورد کار توضیح دادند که جای تشکر دارد. کار، کار بسیار جالبی است و میشود گفت قابل مقایسه با پرشین بلاگرز. البته تفاوتهایی هست که در فرصت مناسب به آنها خواهم پرداخت.

2- وقتی دوست خوبم کورش، در مورد پایپ بلاگرول نوشت، من در این پست نوشتم: ممکن است در فرصت مناسب من هم از آن برای قسمت پیوندهای این وبلاگ استفاده کنم.
در فرصتی که پیش آمد، موضوع را بررسی کردم. چون امکان مرتب‌سازی بر حسب حروف الفبا ندارد، از آن استفاده نکردم! امروزه با رواج فیدخوانی، دیگر مراجعه به خود وبلاگها کمتر شده و بنابراین مرتب کردن پیوندها بر اساس تاریخ پست مطلب، شاید چندان کاربردی نداشته باشد!

2 Replies to “فیدرول/پرشین بلاگرز؟”

  1. کورش اسلام زاده

    عباس جان

    1- فیدرول و پرشین بلاگرز قابل مقایسه نیستند. نه اینکه میخواهم بگویم که کدام بهتز از دیگری است. خیر! دو زمینه کاری بسیار متفاوت دارند.
    2- پایپ بلاگرول امکان مرتب سازی بر اساس حروف الفبا هم دارد. مایل بودی برایت یکی در اینجا نصب کنم.
    3-درست است که فیدخوانی رواج پیدا کرده است اما به این نکته باید توجه کرد که تعداد بسیار زیادی، و شاید اکثریت قریب به اتفاق، هنوز با فید و فیدخوان بیگانه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *