تقلب؟!

دیروز عصر هر چه تلاش کردم “با اینترنت” را درست کنم، نشد که نشد! اوضاع اینترنت پرسرعت که این باشد از کم سرعتش چه توقع؟! تصویر زیر را ببینید. ردیفهای ۱ و ۲ و ۳ و ۴ به ترتیب از نتایج اعلام شده توسط ایسنا در ساعتهای ۹:۰۸ و ۱۳:۵۵ و ۱۴:۴۱ و ۱۶:۱۵ برداشته شده است که همین زمانها نیز معنادار است:

ara

بدون شک تقلب شده است! چطور ممکن است که تا ۳۴ میلیون رای قرائت شده آرای باطله ۰ باشد و بعد، پس از اضافه شدن حدود یک میلیون رای، آرای باطله ۹۹۶۰ تا شود و در نهایت یکدفعه در حدود ۴ میلیون رای، ۴۰۰ هزار باطله اضافه شود؟ در صندوقی که من بودم، از ۱۰۱۲ رای، آرای احمدی نژاد ۸۶۵ رضایی ۴ کروبی ۱ موسوی ۱۳۸ و باطله ۴ بود. آنهم در شرایطی که با توجه به جو آن روستا، انتظار نمیرفت که موسوی حتی ۱۰ رای بیاورد چه برسد به ۱۳۸ رای! قبلا در مطلبی در مورد عددسازی نوشته بودم. پسرخاله‌ام میگفت ما خودمون رو میکشتیم و با عددسازی در آزمایشگاه سعی میکردیم نتایجی نزدیک به نتایج تئوری به دست آوریم ولی مربی آزمایشگاه به ما ۱۳ میداد. گروه دیگری که نتایج واقعی و به دور از تقلب را ارائه میدادند، نمره ۱۹ و ۱۹.۵ میگرفتند! حالا شما به ستاد انتخابات کشور، شورای نگهبان و … نمره بدهید!

راستی این را هم اضافه کنم که به اعتقاد من رهبری از همین آقای احمدی نژاد ضربه بزرگی خواهد خورد! مگر شرایط تغییر کند.

2 Replies to “تقلب؟!”

  1. وارطان

    ضریب همبستگی اعداد اعلام‌شده محاسبه شده است. نمودار روند افزایش اعداد به صورت خطی و با شیب ۵۱ درجه بوده است. تا پیروزی نهایی حرکت سبز، باز نخواهیم ایستاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *