WPMU ناموفق…

چندی پیش وردپرس را از root دایرکتوری به زیرشاخه/فولدر/پوشه wp منتقل کرده بودم. برای اینکه بتوانید از وردپرس به صورت مالتی یوزر استفاده کنید، بایستی روی ریشه/root نصب شود.

حدود ساعت ۵ بعدازظهر ۲۷ تیرماه، اومدم وردپرس را به root دایرکتوری منتقل کنم. کمی عجله کردم و به دقت روال مربوطه را طی نکردم. گرفتار شدم! مجبور شدم به پشتیبانی شرکت میزبان متوسل شوم تا بکاپ را برگردانند. از شانس بد من، آخرین بکاپهای روزانه و هفتگی بدردم نخورد و آخرین بکاپ ماهانه نیز مربوط به ۳ june بود. پشتیبانی پرشین تولز توصیه کرد که همواره خودم هم بکاپ بگیرم!

بالاخره با پشت سر گذاشتن سختیهای فراوان، تونستم تقریبا کار را به وضعیت قبل از خرابکاری برسونم. یعنی تازه برگشتم سر جای اول!

چون صبح ۲ مرداد عازم کربلا هستیم، فعلا همینجا میمونم تا انشاءالله وقتی برگشتم هدف را دنبال کنم…

پی نوشت: نمیدونم چرا دسته بندی موضوعی تعدادی از پستها به «دسته‌بندی نشده» تغییر کرده؟!

پی نوشت۲: پستهای اضافه شده به روش بند ۵ این پست مشکل داشت که اصلاح شد!یک جواب برای “WPMU ناموفق…”

  1. […] و WPMU. وردپرس ۳ قابلیت مالتی یوزر داره یا به اصطلاح شبکه! قبلا یه بار سعی کرده بودم فعالش کنم که نشد. این روزها کمی […]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون