آمار بازدید سالانه ۴ – تقریب ۲۰۰۸

پست قبلی را که نوشتم، یادم افتاد که آمار بازدید سال ۱۳۸۸ را منتشر نکرده‌ام.

۱- با توجه به اینکه پروفایل جاری آنالیتیکس موسوم به  midin الحمدلله از ۱۱ اوت ۲۰۰۸ تا کنون مشکلی نداشته (غیر از بیش از ۳ ماه و نیم فیل.تر! –  از ۸۸/۱۰/۱۷ تا ۸۹/۲/۳ )، بنابراین آمار سال ۱۳۸۸ را براحتی بدست آوردم.
۲- برای بدست آوردن آمار سال ۲۰۰۸ (مانند قبل) مجبور شدم کمی تقریب بزنم.
۳- آمار سالهای ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ هم براحتی بدست آمده.

۴- اغلب اعداد و ارقام فوق از گزارشات آنالیتیکس استخراج شده. در داشبورد آنالیتیکس محدوده گزارشگیری را مشخص کرده و سپس گزارش حاصل را به خودم ایمیل کرده‌ام. فایلهای گزارشات آنالیتیکس ضمیمه است.
۵- مبنای اصلی در ارائه گزارش آمار بازدید، آنالیتیکس است. دیگر حتی به سرویسهای آمارگیری دیگر، غیر از آنالیتیکس، فکر هم نمیکنم!
۶- شمارنده CGI و آمار فوق با هم میخوانند! ضمنا آغاز فعالیت این وبلاگ از ۱۳ مارس ۲۰۰۶ بوده است.
۷- باز هم تاکید میکنم: آدرس سایت یا وبلاگ و نام پروفایل آنالیتیکس نیاز به ثبات دارد!
بنابراین یک آدرس خوب اول کار انتخاب کنید و حتی‌الامکان تغییرش ندهید. همان اول کار هم یک شمارنده آنالیتیکس تنظیم کنید و حتی‌الامکان نام پروفایلش را تغییر ندهید. یک پروفایل تکراری (المثنی) هم محض اطمینان ایجاد کنید.

علیکم بالآنالیتیکس!!!

amar4۲ جواب برای “آمار بازدید سالانه ۴ – تقریب ۲۰۰۸”

  1. […] شامل میشود. ۲- با توجه به گزارش analytics (تصویر فوق) و گزارش آمار بازدید سال ۱۳۸۸ جدول زیر تهیه […]

  2. […] آمار بازدید سالانه ۴ – تقریب ۲۰۰۸ […]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون