شعیب و رفع مزاحمت

۱- آقای شیرازی مطلبی نوشته تحت عنوان جلوگیری از مزاحمت صفحه فیلترینگ. اما نمیدونم چرا در مورد اینترنت اکسپلورر توضیح داده؟ آخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در فایرفاکس شما میتوانید از ۲ افزونه زیر برای این منظور بهره بگیرید:

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/leechblock

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/blocksite

۲- معتقدم زمان ساخت و انتشار “ظهور بسیار نزدیک است” مناسب نبود. یعنی فکرش را نمیکردند که جریان مصلحی پیش بیاید و باعث شود که در اینترنت بنویسند:

جنگ … و … و ۳ راهکار برای امام زمان (عج )
راهکار اول : امام زمان میتواند از سمت خود استعفا داده و از مواضع شعیب و سید خراسانی اعلام برائت نموده و تمامی داستانهای منتسب به خود را در طی قرنهای متمادی قویا تکذیب کند و با خیال راحت در همان مخفیگاه خود بماند
راهکار دوم : حداقل دو عدد سی دی مستند ظهور نزدیک است را به سید و شعیب داده ، گوشزد کند طبق برنامه جلو بروند و دست از حرکات هیجانی و تفرقه انگیز بردارند . ناسلامتی این ۲ تن قرار است از یاران ایشان باشند
راهکار سوم : بعد از چند صد سال ظهور کنند و برعلیه سید خراسانی و شعیب اعلام جهاد نمایند ، که البته راه سوم هم کم هزینه تر است و هم …!

نویسنده راز سر به مهر نوشته (در مطلب دل احمدی نژاد به چه چیزی گرم است؟):

احمدی نژاد در مناظره با میرحسین نشان داده بود برای “پیروزی” می تواند به راحتی همه گذشته نظام و بزرگان آن را زیر سئوال ببرد، و مواخذه هم نشود، و ده درصد هم به آرای خود اضافه کند! مشایی بعدتر گفته بود که: “از بیست و چهار میلیون رای احمدی‌نژاد، بیست میلیون منتقد به نظام هستند که در این انتقاد خود حتی از آن سیزده میلیون هم جدی‌تر هستند چرا که آن سیزده میلیون فقط دولت احمدی‌نژاد را زیر سوال بردند ولی این بیست میلیون به کل روند سال‌های گذشته پیش از احمدی‌نژاد “نه ” گفتند و در حقیقت احمدی‌‌نژاد در این میان فقط چهار میلیون رای ایجابی دارد”(+).

با این حساب مرتضی نبوی نباید میگفت:

ویژگی جریان انحرافی، عبور از ولایت فقیه است

به نظر شما همین حرف باعث نمیشود که طرفداران احمدینژاد زیادتر شوند؟!

راستی، این امام جماعت ما گفته سی دی ظهور بسیار نزدیک است را نگیرید و نبینید! امام جماعت شما هم همینو گفته یا نه؟ منظورم اینه که همه امام جماعتا نظرشون اینه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *