انتشار مرامنامه گروه لاگ

نویسنده این وبلاگ حرکت خوبی را شروع کرده و آنهم انتشار مرامنامه است. ضمن تحسین ایشان و افراد دیگری که می نویسند، به اطلاع میرساند که مرامنامه گروه لاگ نیز منتشر شد.

مرامنامه گروه لاگ

بنام خدا
تذکر: ممکن است محتویات این صفحه ویرایش یا تکمیل شود!

۱- این وبلاگ گروهی برای کسانی که میخواهند وبلاگنویسی را با وردپرس.ارگ آغاز کنند بعنوان یک کارگاه آموزشی میتواند مورد استفاده قرار گیرد.
۲- ثبت نام در این وبلاگ برای عموم آزاد است و از اینجا انجام میشود.
۳- کاربرانی که ثبت نام میکنند میتوانند از اسامی مستعار نیز استفاده کنند.
۴- سطح دسترسی داده شده به کاربر در هنگام ثبت نام Contributor میباشد که پس از پست ۳ مطلب افزایش می یابد. در صورتی که پس از انتشار ۳ مطلب سطح دسترسی شما افزایش پیدا نکرد موضوع را با این آدرس در میان بگذارید.
۵- به مرور سطح دسترسی ها تا حد امکان افزایش می یابد به گونه ای که کاربران بتوانند با محیط وردپرس کاملا آشنا شوند و نهایتا بتوانند خود اقدام به تاسیس وبلاگ نمایند.
۶- زمان افزایش سطح دسترسی از یک سطح به سطح بالاتر وقتی است که کاربر خود اعلام آمادگی کند ولی توصیه میشود برای مقایسه امکانات هر رده با رده های بالاتر و پایین تر، سطح به سطح و در هر سطح پس از پست حداقل یک مطلب تقاضای ارتقا نمایید.
۷- در صورت سوء استفاده از سطوح دسترسی و حذف یا تغییر پست ها و کامنتهای دیگران کاربر حذف خواهد شد.
۸- توهین به دیگران و استفاده از الفاظ و کلمات نامناسب در پست ها و کامنتها ممنوع است. کامنتهای ناقض این بند حذف و وضعیت پستها به Draft تغییر می یابد تا پس از ویرایش توسط نویسنده مجددا منتشر شوند.
۹- رعایت حقوق معنوی اشخاص حقیقی یا حقوقی لازم و در صورت استفاده از مطالب دیگران در حد امکان ذکر منابع الزامیست.
۱۰- تبلیغات در این وبلاگ ممنوع است.
۱۱- این وبلاگ هیچ هدف مالی را دنبال نمی کند و به هیچ عنوان بدنبال کسب درآمد نیست.
۱۲- در صورتی که نویسنده ای لازم بداند که یک دسته بندی موضوعی به موضوعات وبلاگ اضافه شود، امکان پذیر است.یک جواب برای “انتشار مرامنامه گروه لاگ”

  1. سلام
    کار جالبی بود و کسی که مینویسید تکلیفش معلوم است. موفق باشید.

    [پاسخ]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون