آمار ثانویه و نظرسنجی

۱- از مجموع ۱۳۵ کارشناس و ۹۷ وکیل، شماره همراه ۲۵ نفر را ندارم و در نتیجه به آنها پیامک نفرستاده‌ام. تا کنون، از کارشناسان ۴۷ نفر و از وکلا ۱۵ نفر با پیامک یا تلفنی تماس گرفته‌اند. جالب این بود که آقای سفیدگران بدون اینکه از من پیامکی دریافت کرده باشد، با پیامک اعلام تمایل (برای انتشار اطلاعات خود) کرده است!

۲- سرکار خانم فضیلتی نیا با ارسال ایمیل، آدرس وبلاگشان را اعلام کرده‌اند که اضافه شد و به آن لینک داده شد.

۳- آیا موافق هستید که برای علاقمندان یوزر تعریف کنم تا بتوانند خودشان پستهای معرفی خود را ویرایش کنند؟ پاسخ را در همین پست کامنت کنید و یا از طریق فرم تماس یا ایمیل ارسال کنید.

ممنون

پی نوشت: جهت تکمیل اطلاعات خود، میتوانید با ایمیل khosrobaigy در gmail.com مکاتبه کنید.۴ جواب برای “آمار ثانویه و نظرسنجی”

 1. مايل به اطلاعات تکميلی هستم تلفن همراه۰۹۱۲۲۳۹۲۴۶۶

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ آذر ۱۷ام, ۱۳۸۹ ۲۳:۰۷:

  @مريم پروانه رو,
  با سلام
  اطلاعات بروز شد

  [پاسخ]

 2. با سلام و ارادت
  جناب آقاي خسرو بيگي جدا خسته نباشيد دست مريزاد اگرلطف بفرماييد اين كار را بكنيد تا بتوانيم اطلاعات خود را به روز كرده و امكان ويرايش داشته باشيم ممنون ميشوم .

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۸۹ ۲۲:۰۲:

  @مژگان فضيلتي نيا,
  با سلام
  کاربر برای شما تعریف شد و توسط ایمیل پسوردتان ارسال میشود
  موفق باشید

  [پاسخ]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون