درباره (پورتال عادلانه اراک)

بنام خدا

تذکر: ممکن است محتویات این صفحه ویرایش شوند.

۰- در ابتدا چند اصطلاح، تعریف میشوند:

اعضا: کسانی که در فهرست قضات – کارشناسان رسمی – وکلا و مشاوران حقوقی در صفحه فهرست از ایشان نام برده شده است.
پروفایل
: برای هر عضو، یک پست معرفی ایجاد شده است.
کاربران
: از اعضا، کسانی که نام نویسی کرده‌اند. در لحظه ثبت نام، سطح دسترسی «مشارکت کننده» به آنها داده میشود. کاربران قادرند پروفایل خود را، شخصا بروز نمایند.

۱-    هدف از تاسیس این پورتال (مدخل)،
– ایجاد و بروز نمودن پروفایلها/جمع آوری اطلاعات اولیه تماس با اصحاب قضاوت و عدالت در شهر اراک (قضات، کارشناسان رسمی، وکلا و مشاوران)
میباشد. این پورتال هیچ هدف مالی را دنبال نمیکند و اطلاع رسانی از این طریق رایگان است. امیدوارم بزودی به نقطه‌ای برسیم که طرفین دعوی بتوانند طرح دعوی و پیگیری آنرا از طریق اینترنت انجام دهند و کارشناسان و قضات و وکلا نیز از بستر اینترنت بعنوان ابزار کار استفاده کنند.
۲-    در صفحه فهرست، لیستی از اسامی قضات – کارشناسان رسمی – وکلا و مشاوران قرار دارد. برای هر عضو یک پست معرفی (پروفایل) ایجاد شده است.
۳- اطلاعات مندرج در این پورتال محدود به اطلاعات مندرج در کتابهای کانون  و یا چاپ شده در کارتهای ویزیت –  آدرسهای ایمیل و وب – به علاوه‌ی توضیحات مختصر ارسالی (در حد یک صفحه A4) توسط قضات، کارشناسان و وکلا است. مسئولیت صحت توضیحات مختصر ارسالی با فرستنده میباشد.
۴-    در کنار این پورتال به اعضا، توصیه شده که نسبت به ایجاد پایگاههای اطلاع‌رسانی اینترنتی اقدام نمایند. بدیهی است عنوان پایگاههای مذکور در پروفایلها درج  و در فهرست و پست معرفی بدانها لینک داده خواهد شد.
۵-    از کلیه عزیزانی که نامشان در این پورتال آمده است و یا تمایل دارند بیاید، تقاضا میشود شخصا یا از طریق دفترداران خود نسبت به تکمیل و بروز نمودن اطلاعاتشان اقدام نمایند.
۶-    از پیشنهادات و انتقادات سازنده استقبال میشود. لطفا نقطه نظرات  را از طریق فرم تماس ارسال نمایید.
۷-    کامنت گذاری  برای پروفایلها بسته است، مگر اینکه عضو، شخصا مایل به باز گذاشتن آن باشد و تمایل خود را با ایمیل اعلام کند.
۸-    کامنتهای نامناسب و حاوی توهین منتشر نمیشوند.
۹-    از مسئولین مربوطه و برخی دوستان و همکاران، به جهت در اختیارگذاری اطلاعات اولیه و یا هرگونه کمک فکری تقدیر و تشکر میشود.
۱۰-    با توجه به محدودیت فضا، به تعدادی از پایگاههای اطلاع رسانی نسبتا فعال، در نوارهای کناری، لینک (پیوند) داده میشود.
۱۱-    آمار بازدید از این پورتال توسط سرویس گوگل آنالیتیکس تهیه و به همراه سایر خبرها در دسته‌بندی موضوعی اخبار منتشر میشود.
۱۲- اعضای علاقمند میتوانند  ثبت نام (ایجاد اکانت کاربری با سطح دسترسی Contributor) کنند. کاربران میتوانند پروفایل خود را ویرایش و بروز کنند. در این صورت مسئولیت محتوای پست معرفی، ضمن توجه به بند ۳ مندرج در این صفحه، با کاربر مربوطه است.
۱۳- کانال اصلی ارتباط پورتال با اعضا، ابتدا ایمیل و سپس پیامک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *