آی هوار!!!

1- دیگه تحملم از اینهمه قیل و قال تموم شد و پای این پست ، این کامنتو گذاشتم:

آقا چرا نمی آیید دامنه مستقل ثبت کنید و از وردپرس شخصی استفاده کنید که هیچ مشکلی هم نداره؟ ما ایرانیها تا کی باید گدابازی دربیاریم و کفن مفت دیدیم دراز شیم؟ (دنبال کفن مفت بگردیم؟) وقتی هنوز میگیم و میشنویم که “مفت باشه! کوفت باشه!” این مشکلات هست!!! آقا مگه سالی ۲۰ یا ۳۰ هزار تومان خیلیه؟؟؟ یعنی ما اینقدر بدبخت و فقیریم؟ با اینهمه درآمد این مملکت !!! چرا نیمخواهیم پیشرفت کنیم؟ الآن دیگه URL شخصی جزئی از زندگی مردم دنیا شده . بابا اینو بفهمیم! آی هوار !!!!!

2- این جوک را نگاه کنید!۶ جواب برای “آی هوار!!!”

 1. راست میگی اما خود من شخصا بخاطر مشکلات مدیریت و طراحی وبسایت هست که سرغش نمیرم. وقت ندارم بشینم تنظیم کنم و برنامه نصب کنم و طراحی کنم وبسایتو.

  [پاسخ]

 2. من چون قرار شده تو امور مملکتی نظر ندم پس نظری ندارم فقط اومدم دعوت
  اهالی سرزمین آبهای همیشه آبی !
  با هم به مهربانی حرف بزنیم ..دلهایمان را با هم قسمت کنیم …با هم باشیم تا غریبه نباشیم . چنان به هم دل بدهیم که هیچ کس از گفتن راز دلش اضطراب نگیرد و بتواند بر بلندی بایستاد و فریاد کند هر آنچه در دل دارد .
  زیباترین ویژگی بهشت این است که مردم بی هیچ ترسی از حرفهای دل خود سخن می گویند . و همه از اسرار دل یکدیگر آگاهند ..
  سرزمین تا ن منتظرتان است….ا

  [پاسخ]

 3. […] کنم انتشار این مطلب بعد از پست قبلی ، جالب […]

 4. اول از همه آقا خرج گوش منو بده که هوارت خیلی بلند بود!!! بعد دوست عزیز همه مسئله گدا بازی نیست! به ثبت رسوندن دومین هم آسونه – حتی من میگم کار با نرم افزار وردپرس و یا… هم مشکل نیست . مشکل اینه که پهنای باند رو چکار کنیم – اینکه به جای 1 گیگا بایتی که فضای عکس مجانی در بلاگر دارم کجا برم برای فضای مطمئن آپلود عکس – اینکه یک هاست استانداردی مثل بلاگر رو که میدونم ندرتا پیش میاد از کار بیفته از کجا پیدا کنم – اینکه یادم باشه سر سال دومین رو تجدید کنم – … همه اش! گدا بازی نیست. منکه فعلا توی قبر مفت بلاگر هستم تا یکی بیاد منو قانع کنه منطقا دومین داشتن بهتره و امیدوارم این شما باشی که به جای فریاد با ماها حرف بزنی و قانع کنی.

  [پاسخ]

 5. […] اما در مورد نگرانیهای کورش در این کامنت: ۱- حتما این پست و مخصوصا قسمت پی نوشت آنرا […]

 6. سلام؛
  من نظرتو توی عصرونه خوندم. از همونجا هم سایتتو پیدا کردم.
  واقعاً حرف تو منو تکون داد… تاکی باید صبر کنم که یه سوریس رایگان خوب گیرم بیاد؟؟؟
  سفارش دادم یه سایت مخصوص انتشار عکس، با پی اچ پی طراحی کنند.
  اگر هم نشد از همین سریس های phpnuke استفاده می کنم. حد اقل بهتره
  فعلا بای بای

  [پاسخ]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون