پیدا کنید تورم فروش را؟

راننده پرایدی اتومبیل یگانه سوز خود را در تاریخ ۸۶/۷/۱۹ به صورت خشک از نمایشگاهی به مبلغ ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خرید. او در تاریخ ۸۶/۸/۱۷ پس از طی کردن ۱۱۲۰ کیلومتر راه، ماشین را به نمایندگی مجاز سایپا برای سرویس اولیه برد. سپس در تاریخ ۸۶/۱۰/۱۱ روی کیلومتر ۵۹۲۰ برای اولین بار به تعویض روغن مراجعه و تنها بابت یک حلب روغن ۴ لیتری بهران رخش مبلغ ۶۰۰۰ تومان پرداخت کرد. پس از آن در مورخه ۸۶/۱۲/۱۷ و روی کیلومتر ۱۰۸۵۰ مجددا به خدمات اتومبیل مراجعه و بابت همان حلب روغن نامبرده، مبلغ ناقابل ۷۵۰۰ تومان پرداخت نمود. با این حساب میزان تورم به گفته دولت و نایب رییس اول مجلس هفتم (در مناظره با نایب رییس اول مجلس ششم) ۲۰ درصد است. حال شما پیدا کنید تورم فروش (بر وزن پرتقال فروش!!!) را و مژدگانی دریافت دارید!

و از این قسم حکایات (تا دلت بخواد) زیاد است !

پی نوشت: راستی امروز دومین سالگرد شروع نوشتن من در فضای سایبر هست. در پست بعدی آمار ارائه خواهم داد!۲ جواب برای “پیدا کنید تورم فروش را؟”

  1. پرتال اراک آغاز بكار كارد. جديدترين اخبار و گزارشاتی كه بطور مستقيم يا غير مستقيم با شهر اراک در ارتباط است.

    [پاسخ]

  2. […] پیدا کنید تورم فروش […]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون