موبایل سامسونگ دوسیمکارته همزمان فعال D۸۸۰ – انجام

samsung-d۸۸۰-۳.jpg

و اما ادامه مطلب از پست قبلی: (بیشتر موارد سبز رنگ در دی۸۸۰ نسبت به دی۵۰۰ جدید هستند!)

52- امکان ارسال همزمان پیام های اس ام اس و ام ام اس به ۲۰ نفر با این گوشی موجود است.
۵۳- دوربین گوشی قابلیت گرفتن یک عکس – عکسهای پی در پی (۶ – ۹ و ۱۵ عکس از صحنه های متحرک) – عکس در عکس (15 حالت) – پانوراما و عکس در نور کم را دارد. درجه روشنایی در موقع گرفتن عکس شامل یکی از حالتهای (خودکار – روز روشن – تابان – مهتابی – روشن) میباشد. این گوشی فلاش ندارد!
۵۴- همچنین دوربین میتواند از زمان سنج در زمان تهیه عکس استفاده کند. ۳ – ۵ یا ۱۰ ثانیه (جهت ایجاد فرصت حضور خود عکاس در صحنه). ضمنا معکوس کردن صحنه در زمان عکاسی (بعد چپ و راست و بالا پایین صحنه) و تنظیم نور صحنه امکانپذیر است.
۵۵- اضافه کردن جلوه – استفاده از زمان سنج و خاموش کردن میکروفون (برای عدم ضبط صدا) نیز در زمان فیلمبرداری امکانپذیر است. امکان تغییر سایز فیلم و امکان فیلمبرداری برای ارسال از طریق MMS اضافه شده است.
۵۶- در صورت اتصال گوشی به کامپیوتر، تایپ و ارسال پیام کوتاه از طریق نرم افزار (با کمک کیبورد کامپیوتر که آسان تر از استفاده از صفحه کلید گوشی می باشد) امکان پذیر است.
۵۷- این گوشی کارت حافظه می خورد. ظرفیت حافظه خود گوشی 64 مگابایت می باشد.
۵۸- شماره های تنظیم شده برای کلیدهای شماره گیری سریع با برداشتن باطری موبایل حذف نمی‌شوند و دوباره بایستی ذخیره شوند!
۵۹- باطری استاندارد 1200 میلی آمپر ساعت امکان مکالمه تا 4 ساعت را به شما میدهد و اگر گوشی در حالت استندبای باشد تا 360 ساعت میتواند آنرا تامین کند.
۶۰ – با توجه به حجم کارهای دم عید و کمی وقت، تصمیم گرفتم بقیه موارد را بعدا طی 2 پست (تازه‌ها – اشکالات) بنویسم!

اگر به این دلیل که فکر کرده اید گوشی شما بهتر است، این مطلب را کامل خوانده اید و به این نتیجه رسیده اید که گوشی شما بهتر است، لطفا دلایل بهتر بودن گوشی خود را برای من و دیگر خوانندگان نیز بنویسید. اگر قبلا مشخصات گوشی خوبی را جایی نوشته اید، آدرس بدهید که بیاییم بخوانیم و اگر قبلا ننوشته اید و الآن حوصله ندارید مطلب خود را کامنت کنید، فقط کافیست بنویسید: من در این مورد بعدا در وبلاگ خودم خواهم نوشت. مطمئن باشید که من و دیگر علاقمندان، پستهای شما را در وبلاگتان برای خواندن مشخصات کامل یک گوشی خوب دنبال خواهیم کرد.
برای شما آرزوی توفیق و سربلندی روز افزون دارم و از حوصله ای که بخرج دادید سپاسگزارم.

خب فعلا خداحافظ. راستی پیشاپیش عید شما مبارک!

پی نوشت: ادامه مطلب در پست بعدی یعنی   موبایل سامسونگ دوسیمکارته همزمان فعال D۸۸۰ – تازه ها

پی نوشت بسیار مهم: آقای محمدصادق غفرانی در این کامنت، نکته‌ی بسیار مهمی را عنوان کرده‌اند که ضمن تشکر ویژه، لازم دیدم در پای همه‌ی پستهای مربوط به دی880 منتشر کنم: در مورد گوشی d880 باید بگویم که میتوان از سیم دوم جهت تماس صوتی یا ارسال sms توسط کاربر بدون خاموش روشن شدن راه‌اندازی مجدد گوشی بهره گرفت! ابتدا شماره مورد نظر را نوشته سپس همان دکمه فوقانی کلید موبوط بولوم را یکبار فشار داده متوجه میشوید که گزینه sim1 در پایین lcd گوشی که پررنگ بود کمرنگ شده و sim2 فعال و پررنگ میشود سپس دکمه سبز را فشار داده میبینید که شماره توسط سیم دوم گرفته میشود. در ارسال پیام نیز همینکار را باید کرد. پس از تایپ پیام دکمه فوقانی بغل گوشی را فشار داده متوجه میشوید که sim1 غیر فعال و sim2 فعال میشود.

One Reply to “موبایل سامسونگ دوسیمکارته همزمان فعال D۸۸۰ – انجام”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *