نماینده سراوان و دیگر نمایندگان از زاویه ای دیگر!

احمد جنتی گفته است: “افرادی که به مجلس می‌روند با آن آشنا نیستند و ابتدایی‌ترین مسائل مجلس را نمی‌دانند و قانون اساسی را هم احتمالا نخوانده‌اند و با این وضعیت به مجلس می‌آیند. فردی را در مجلس دیدم که فکر می‌کرد شخصیت حقوقی یعنی شخصیت حقوق‌بگیر!”

در واقع آقای جنتی با این حرف گل به خودی زده اند زیرا صلاحیت این نمایندگانی را که ایشان ازشان خرده گرفته اند؛ خود ایشان تایید کرده اند!!!

شاید منظور احمد جنتی از اینکه نمایندگان “ابتدایی‌ترین مسائل مجلس را نمی‌دانند” این باشد که

نمایندگان نمیدانند که نباید به دیگران بگویند “تو گه میخوری از من دستور نمیگیری” (با عرض پوزش!)

این کلیپ  و این کلیپ را ببینید…

در یکی آن گفته که بالاتر نوشتم

و در دیگری

“یقین بدانید اگر بنده کوتاه بیام فردا نوبت شما خواهد رسید”

خب این یعنی چی؟

نکند یعنی

شما بقیه ی نمایندگان هم (مثل من) بی تربیت هستید و به دیگران فحشهای بد بد میدهید و اگر الان من کوتاه بیایم فردا شما هم که فحش دادید (مثل من) از آنجا بیرون می اندازندتان؟؟؟!!!

خنده دارتر اینکه رییس مجلس نمیداند که چه میگوید. چون اگر میدانست نمیگفت:

این کلیپو کی داده ؟ …  باید برخورد جدی کنیم

نماینده هتاک میگوید: “اگر وزیر استیضاح نشود و رییس گمرک و کارمند هتاک عزل نشود من همین امروز استعفایم را خواهم نوشت”

اگر مملکت درست حسابی باشد؛ باید خواسته های این نماینده هتاک برآورده نشود تا او استعفا دهد و بدینسان از مجلس هم بیرون انداخته شود…دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون