عاقبت خیاط هم در کوزه افتاد!

خوبست این خبرنگارها (یا خبرگزاریها) قبل از انتشار خبر، با خبرساز(؟!) هماهنگ کنند؟! بابا ما کی به این صورت  گفتیم؟ بروید کاملش را بخوانید!

ایتنا نوشته: “خسروبيگي يکي از چالش‌هاى مهم در زمينه استفاده از اينترنت به عنوان ابزار کار براى خدمات رساني متعدد در پيکربندى مراکز ISP الکترونيکي به شهروندان را فيل.ترينگ و تغييرات معرفي کرد.” درستش اینه: “برخی مواقع مشکلاتی در استفاده از سایت های اینترنتی و Email بوجود می آید که عمدتا ناشی از فیل.ترینگ مخابرات – بهم خوردن پیکربندی کامپیوترهای عملیاتی نواحی و عدم پیکربندی مناسب سخت افزارها و نرم افزارهای مورد استفاده در ISP ها در سطح کشور می باشد”. میشد اینطور نوشت: خسروبیگی يکي از چالش‌هاى مهم در زمينه استفاده از اينترنت به عنوان ابزار کار براى خدمات رساني الکترونيکي به شهروندان را، فيل.ترينگ و تغييرات متعدد در پيکربندى مراکز ISP  معرفي کرد.

حالا شده حکایت خود ما. پیکربندی برخی آی اس پی ها، با پلاگین Site Unavailable مشکل دارد! یعنی وقتی این پلاگین را فعال میکنی، به کنترل پنل هم دستیابی پیدا نخواهی کرد!!!

و اما بعد:
در اینجا و اینجا و اینجا در مورد تغییر قالب چیزهایی نوشته بودم. حالا من میخوام کمی دیگه قالب رو تغییر بدم. یعنی میخوام بجای اینکه قسمت اصلی صفحه (ستون پهن تر) در سمت چپ باشه – این ستون به سمت راست بیاد و هر دو سایدبار در سمت چپ نمایش داده بشه (مشابه اسکرین شات زیر):

screenshot
قالب فعلی مورد استفاده ام i3Theme 1.7 Grassy Green (Center Edition) 1.7 هست.  البته چیزی که در حال حاضر مشاهده میکنید به شکل زیر بدست اومده:
1- قالب فارسی شده ی قرمز رو از قسمت پوسته های سایت وردپرس فارسی برداشتم
2- رنگش رو ابتدا به کلاسیک (آبی) و بعد به سبز تغییر دادم
3- تغییراتی جزئی هم در قالب انجام دادم.
4- در پایان فایل استیل نسخه i3theme-1-7-grassygreen-right را هم (پس از افزودن کد مربوط به Feedburner Block Daily CSS) جایگزین کردم.

وقتی در فایل مذکور، میرم float سایدبارها را به left تغییر میدم قالب کمی به هم میریزه. نمیدونم آیا غیر از این، جای دیگر یا فایلهای دیگر را هم باید تغییر بدم یا نه؟

چطور میتونم به خواسته ام برسم؟

ناگفته نماند که در حال حاضر نسخه 1.8.1 قالب فوق در منبع اصلی موجوده که فارسی نیست و وقتی هم فایلهای اونو روی قالب فعلی کپی میکنم، قالب به هم میریزه. ضمنا دسترسی به i3theme-1-7-grassygreen-left  هم ندارم.

از برخی دوستان با ایمیل کمک خواسته ام. لطفا دوستانی که واردند، کمک کنند. ممنون

4 Replies to “عاقبت خیاط هم در کوزه افتاد!”

 1. خُسن آقا

  ای بابا شما در ایران خیلی عقب هستید. اینجا برای اینگونه امور همه مراحل بوسیله خود مصرف کننده (مشتری) انجام می‌گیرد.
  مثال می‌زنم تا راحت تر درک شود
  برای مشترکین برق هر شرکت برق یک سایت مخصوص این کار دارد و مشترکین هم یک شماره مشتری دارند خودشان می‌روند روی سایت و شماره مشترک خود را وارد می‌کنند و بعد هم مقدار مصرف را ثبت می‌کنند و عاقبت هم قبض برق مستقیم به بانک مشترکین فرستاده می‌شود و مشتری هم که من باشم یک میل دریافت می‌کنم و با این وسیله خبر می‌شوم که قبض برق من آماده پرداخت است. با مراجعه به صفحه اینترنت بانک خودم فاکتور برق را با یک کلیک می‌پردازم.
  هیچ انسان دوپای دیگری بجز خودم در این امور دخالت ندارد، البته بجز آنها که مسئول این شبکه‌های کامپیوتری هستند. حتی برای حساب بانکی هم بدون دخالت کسی می‌توان حساب بانکی باز کرد.
  اگر خواستید می‌توانید نگاهی به این صفحه مربوطه بیندازید به این آدرس مراجعه کنید
  https://minside.hafslund.no/minside/default.aspx
  برای گزارش مقدار مصرف تنها از اینترنت استفاده نمی‌شود، مشترکین حتی می‌توانند از طریق تلفن یا SMS هم همین کار را انجام دهند همه امور هم اتوماتیک است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *