وقتی روزانه‌ها زیاد میشوند!!!

1- بعضی وقتها اصلا تمایلی به نوشتن ندارم. علتش هم این است که میبینم چیزی که میخواهم بنویسم را دیگران نوشته‌اند. در این صورت ترجیح میدهم به جای اینکه دوباره تکرار کنم، فقط در روزانه‌ها لینک بگذارم. نمیدانم؛ شاید این درست نباشد؟! و شاید لازم باشد که همیشه وبلاگنویسان نظراتشان را -علیرغم تکراری بودن- بنویسند؟! اما من فقط وقتی حال و حوصله (و البته وقت هم!) داشته باشم، تکرار میکنم. زیرا معتقدم که انسان فراموشکار است و تذکر واجب! و خداوند پیامبر را هم برای تذکر فرستاد (فذکّر انّما انت مذّکر) تا حجت بر همگان تمام شود و کسی را عذری برای آوردن در روز قیامت نماند!
2- تست روان شناسی فروید را حتما بخوانید! ضرب‌المثل: آبمه و گاومه و زنم زاییده
3- در پای مطلب «باید بیشتر بنویسم» نوشتم: ننوشتن عیب نیست – ندانستن عیب است – البته قدیمیها میگفتند: ندانستن عیب نیست – نپرسیدن عیب است – اما: بنویس! نمیدانم درست نوشته‌ام یا نه؟
4- «اولين زني كه ديپلم رياضي گرفت!» اراکی بود!!!
5- (لینک) يک منبع مطلع در معاونت نيروي انساني رياست جمهوري گفت؛ تصميم گيري براي افزايش حقوق پرسنل نفت در سال 87 به وزارت نفت محول شد.  مثل اینکه قصه «نفت را سر سفره مردم بردن» سری دراز دارد ( + و + و + و + )!

پول نفت باید سر سفره‌های مردم دیده شود.
6- همانطور که انتظار میرفت، رکورد را شکستیم!
7- «صداقت» را حتما بخوانید!
8- از علامتهای « و » به جای «» و «» استفاده کنید!!! فارسی را پاس بداریم! به ترتیب شیفت K  و L  (ترکیب کلیدی Shift و …) هستند!
9- ما رو باش که فکر میکردیم فقط جشن فایرفاکس در اراک عقب افتاده! تهران را هم ببینید!
10- این مشکل وردپرسی من که «وقتی کسی کامنت میذاره، با ایمیل خبردار نمیشم» هنوز حل نشده! اینجا
fantasycrusader راه حلی ارائه داده که هنوز امتحانش نکرده‌ام. دوستانی که مشکل مشابهی دارند هم به فکر باشند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *