وقتی روزانه‌ها زیاد میشوند!!!

۱- بعضی وقتها اصلا تمایلی به نوشتن ندارم. علتش هم این است که میبینم چیزی که میخواهم بنویسم را دیگران نوشته‌اند. در این صورت ترجیح میدهم به جای اینکه دوباره تکرار کنم، فقط در روزانه‌ها لینک بگذارم. نمیدانم؛ شاید این درست نباشد؟! و شاید لازم باشد که همیشه وبلاگنویسان نظراتشان را -علیرغم تکراری بودن- بنویسند؟! اما من فقط وقتی حال و حوصله (و البته وقت هم!) داشته باشم، تکرار میکنم. زیرا معتقدم که انسان فراموشکار است و تذکر واجب! و خداوند پیامبر را هم برای تذکر فرستاد (فذکّر انّما انت مذّکر) تا حجت بر همگان تمام شود و کسی را عذری برای آوردن در روز قیامت نماند!
۲- تست روان شناسی فروید را حتما بخوانید! ضرب‌المثل: آبمه و گاومه و زنم زاییده
۳- در پای مطلب «باید بیشتر بنویسم» نوشتم: ننوشتن عیب نیست – ندانستن عیب است – البته قدیمیها میگفتند: ندانستن عیب نیست – نپرسیدن عیب است – اما: بنویس! نمیدانم درست نوشته‌ام یا نه؟
۴- «اولين زني كه ديپلم رياضي گرفت!» اراکی بود!!!
۵- (لینک) يک منبع مطلع در معاونت نيروي انساني رياست جمهوري گفت؛ تصميم گيري براي افزايش حقوق پرسنل نفت در سال ۸۷ به وزارت نفت محول شد.  مثل اینکه قصه «نفت را سر سفره مردم بردن» سری دراز دارد ( + و + و + و + )!

پول نفت باید سر سفره‌های مردم دیده شود.
۶- همانطور که انتظار میرفت، رکورد را شکستیم!
۷- «صداقت» را حتما بخوانید!
۸- از علامتهای « و » به جای «» و «» استفاده کنید!!! فارسی را پاس بداریم! به ترتیب شیفت K  و L  (ترکیب کلیدی Shift و …) هستند!
۹- ما رو باش که فکر میکردیم فقط جشن فایرفاکس در اراک عقب افتاده! تهران را هم ببینید!
۱۰- این مشکل وردپرسی من که «وقتی کسی کامنت میذاره، با ایمیل خبردار نمیشم» هنوز حل نشده! اینجا
fantasycrusader راه حلی ارائه داده که هنوز امتحانش نکرده‌ام. دوستانی که مشکل مشابهی دارند هم به فکر باشند!دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون