تغییر مرامنامه

چند روز پیش داشتم «عبدل الاه» را میخواندم. لذت بردم از اینهمه اعتماد پلیس سوئد به مردم و مردم به یکدیگر! دو کامنت هم گذاشتم! اما مهمتر از آن اینکه تصمیم گرفتم که من هم به خوانندگان اعتماد کنم و بخش کامنتها را باز بگذارم. بنابراین بند ۱۰ مرامنامه تغییر کرد! اول بخشی از آنرا خط زدم (نظرات (کامنتهایی) که دیگران در این وبلاگ می‌نویسند را حتما پس از بررسی منتشر میکنم.) اما بعد ویرایشش کردم.۵ جواب برای “تغییر مرامنامه”

 1. کار پسندیده‌ای است. باید به هم اعتماد کنیم و اگر کسی هم مطلب ناروایی نوشت بگذاریم بماند تا هم موجب تنبه خودش شود و بفهمد که فحش و تهدید و نارواگویی سببی برا کتمان حقایق نیست.

  [پاسخ]

  خسروبیگی پاسخ در تاريخ فوریه 18th, 2009 13:02:

  ممنون از توضیح تکمیلی شما

  [پاسخ]

 2. من هم با كار شما كاملا موافق هستم. براي اثبات موافقتم در اولين فرصت همين تغيير را در وبلاگ خودم هم خواهم داد. بايد كه به همديگر اعتماد كنيم.

  [پاسخ]

 3. […] بسيار گيراي عمو اروند تحت عنوان «عبدل‌الاه» و اقدام «با اينترنت» در تغيير مرامنامه‌اش، بنده نيز اقدام مشابهي اتخاذ […]

 4. سلام
  قبلاً هم گفته بودم که تعداد کامنت‌های توهین آمیز معمولاً خیـــــــلی کم هستن. البته تعداد کامنت‌های نامربوط زیاد، که ظاهراً علی‌رغم اشاره‌های قبلی من، شما آن‌ها را هم تایید می‌کنید.

  [پاسخ]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون