تحقیق – پروژه – سمینار ۸۸۱

دانشجویان عزیز،

۱-  فایل word تحقیق را به آدرس ایمیل پروژه بفرستید.
تحقیق بایستی ساختار زیر را دارا باشد:

عنوان
نام نویسندگان
آدرس
چکیده
مقدمه
شرح
مشکلات و راهکارها
نتیجه گیری
مراجع

فایل تحقیق بایستی حداکثر ۱۰ صفحه باشد.

۲- پروژه: ایجاد یک سایت یا وبلاگ شخصی، با استفاده از سرویسهای رایگان و یا ثبتی، پروژه درسی مهندسی اینترنت است. کافیست آدرس آنرا به ایمیل پروژه بفرستید.

۳- کسانی که سمینار ارائه داده‌اند، قاعدتا بایستی از فایل تحقیق، یک PPT در بیاورند و آنرا به آدرس ایمیل شخصی ارسال کنند (بد نیست تلفنی هم اطلاع دهند تا در صورت نیاز اسپم‌ها را کنترل کنم!). ضمنا در اسلاید اول، مشخصات دانشجویان نوشته شود.

در روزهای قبل از شروع امتحانات پایان ترم، اسلایدهای کلیه مطالب و سمینارهای ارائه شده در کلاس، از طریق اینترنت  در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت. اگر موفق به دریافت از طریق اینترنت نشدید، کپی آنها را  از همکلاسیها بگیرید  و یا با من تماس بگیرید. موفق باشید۲ جواب برای “تحقیق – پروژه – سمینار ۸۸۱”

  1. […] تحقیق – پروژه – سمینار ۸۸۱ […]

  2. […] اعلام قبلی، از پرزنتیشنهای درس مهندسی اینترنت شروع میکنم که کار […]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون