لحظه شمار پایان ریاست جمهوری احمدی نژاد ۲

۱- از وقتی که این مطلب را منتشر کرده‌ام، تا کنون تعداد زیادی از وبلاگها به شمارنده معکوس زیر لینک داده‌اند:

حتی برخی در این مورد سوالاتی نیز پرسیده بودند! همونطور که قبلا گفتم، با فرض اینکه انشاءا… پایان ریاست جمهوری احمدی‌نژاد، ۱۲ مرداد ۸۸ است، تا آنروز ۹۱ روز دیگر مانده است!
۲- این مطلب و خصوصا عکسهای آنرا که دیدم، اولین چیزی که از ذهنم گذشت این بود: احمدی‌نژاد و دار و دسته‌اش، فردای قیامت چطور میتوانند جواب این استفاده‌های شخصی از بیت‌المال را به خدا بدهند؟!
۳- پارادوکسهای انتخاباتی را حتما بخوانید. مخصوصا قسمتهای (نظرسنجی غیر ممکن است – نامزدها دقیقا چیزی را می گویند که نیستند – صدا و سیما، رسانه شهید بهشتی – تحریم کننده ها و شرکت کننده ها) را. راستی یادتان هست که یه بار صلاحیت یکی از اعضای شورای نگهبان که کاندید شده بود، رد شد؟! اینهم در راستای “چه کسی صلاحیت دارد؟” !
۴- تاج‌زاده: اگر قرار است انتخابات سالم برگزار شود چرا پیروان مصباح نگران نظارت اصلاح‌طلبان بر انتخابات هستند؟ راستی راستی چرا؟؟؟! آنرا که حساب پاک است، از محاسبه چه باک است؟
۵- حجت الاسلام مسیح مهاجری گفته است: شورای نگهبان باید احمدی نژاد را ردصلاحیت کند! به نظر من راست میگه چون احمدی‌نژاد دروغگوست!
۶- به گزارش پایگاه خبررسانی عبرت همسر سخنگوی دولت پس از بسته شدن تمام سایتهایش در سایت ثبت شده و قانونی جدید خود اینبار پرده از حسادت پنهان زنانه اش برداشته و در یاد داشتی عجیب و متفاوت که احتمالا با اشک همراه بوده می نویسد : فاطمه رجبی با حضور ۳۰‌ساله در عرصه سیاست و به ویژه فعالیت قلمی، با صراحت و جرأت امروز، مدت چهارسال می‌شود «همسر الهام»، «همسر سخنگوی دولت»، و نیز «دارای قلم یک‌ساله»، و امروز «چهارساله» و… اما ” زهرا رهنورد” دیگری می‌شود «پرفسور دارای ۳۰ کتاب»؟! و کسی که همسرش «موسوی» است! و خود او شایسته رئیس‌جمهور شدن و… فاطمه رجبی در جدیدترین نوشته اش گفت:جنگ جملی در راه است
۷- آقا این تیترو از دست ندید، محشره: ستاد حامیان احمدی نژاد با شعار ”ما نمی توانیم“ رسما اغاز بکار کرد! ما رو بگو که کلی دنبال جمع کردن مصادیق «ما میتوانیم» بودیم!
۸- این دیده بان عزیز، به زیبایی میزان صرفه جویی ناشی از چای ندادن به بچه‌های احمدی‌نژاد در دفتر ریاست جمهوری را به محاسبه نشسته. حتما بخوانید: چای ریاست جمهوری و امانت‌داری از خزانه
۹- و سرانجام ابراهیم نبوی به شوخی نوشته: آقای موسوی! من به کسی رای می‌دهم که هر سال حداقل ده کتاب طنز می‌توانم در موردش بنویسم، هر ماه سوژه یک رمان طنز را از رفتارش می‌گیرم، هر هفته برایم یک سخنرانی کامل طنز اجرا می‌کند، به مردی رای می‌دهم که صبح سرزده از خواب بیدار می‌شود و هر روز بین ۱۸ تا ۲۸ ساعت زحمت می‌کشد تا ما بتوانیم بخندیم، همو که اس‌ام‌اس‌ها نامش را تکرار می‌کنند، نامی که مطمئنم…  مطلب کامل را از اینجا بخوانید.

پیشنهاد من اینست: در انتخابات شرکت کنید و به موسوی رای دهید. اگر هم از موسوی خوشتان نمی‌آید، به هر کسی که دوست دارید (غیر از احمدی‌نژاد) رای دهید! یادتان باشد که هدف این است: احمدی‌نژاد نباید دوباره رییس جمهور شود!!!

11 Replies to “لحظه شمار پایان ریاست جمهوری احمدی نژاد ۲”

 1. یونس

  عرض سلام دارم : از ماست که بر ماست دولت ما کاملاً مردمی است و تمام عناصر دولتی روخودمون تشکیل دادیم پس اگر مشکلی هم وجود داشته باشه از خودمونه اگر می خواهید واقعیت را بدانید باید تمام تفکرات گذشته را فراموش کنیم و با دیدگاهی کاملا منطقی حق را جویا باشیم خواسته هامون رو معقول کنیم از مصرف گرایی بیاییم بیرون تفکراتمون رو غنی کنیم اون موقع خواهی فهمید که ما چیز های داریم که غربی ها تا هزار سال دیگر هم بدست نمی آورند اگر سیستم اقتصادی رو به سمتی ببریم که که ثروت در بین مردم تقسیم بشه و همه مردم از امکانات استاندارده برای رشد و ترقی برخوردار باشند یقیناً با صرف کمترین زمان و کالری به فرآیندی دست خواهیم یافت که بالاترین ضریب پیشرفت عاد رو در بر خواهد داشت . این شورش ها هم چیزی جز ضربات اقتصادی و فرهنگی و سیاسی نخواهد داشت کشور ما هشتاد میلیون نفر جمعیت دارد ومثل تمام کشور های جهان مشکلاتی هم دارد با تفکر و تعقل و صبر همه مشکلات حل خواهد شد و اشتباهات دیگران نباید توجیحی برای اشتباعاتمان باشد برخورد های عجولانه شایسته و برازنده ملت واحد ایران نیست رهبر ما خامنه ای است ریاست جمهور ما احمدی و در این بین می توانیم از تفکرات دور اندیشانه موسوی این مرد شریف و دوست داشتنی استفاده ببریم .

 2. ر احمدی

  این روز شمار احمدی نژاد کار نمی کنه ؟
  میشه ابزار انتشار مطالب وبلاگ را برای بالاترین ، فیس بوک و …. بذاری ؟؟؟

 3. sajad

  to raay bede be harki ke delet mikhad bede.. be kuriye cheshme amrica va esraeel ke aghaye musavi ham mikhad ahashun ravabete dustane bargharar kone hameye mellet be paye sandugh haye raay miran.

 4. سجاد

  هر چند میگید بی سیاسته خنگ بلد نیست حرف بزنه که قبول ندارم (آثار کار های با ارزشش بعدا معلوم میشه) برای من بچه شیعه همین بس که احمدی نژاد سیاه محرم و فاطمیش فراموشش نمیشه و هرچی بچه مظلف و کو…ی دور موسوی جمع شدن اونهایی که عقده سر لخت گشتن تو خیابون دارن عقده لب بازی تو کوچه دارن نمی تونن همه دور موسوی ان واسه من همین بسه!
  انتخاب موسوی یعنی انتخاب خاتمی یعنی تکرار ۸ سال ابتذال ۸ سال خون به دل امام زمان کردن
  خود دانید!

  • وارطان

   وای ویلا با این فحش دادن به ملت شریف. فرقی با مراد خود نداری. مراد تو ایرانی ها را خس‌وخاشاک و جمعی اوباش خطاب قرار میدهد و تو آنان را بچه کو…ی. «آدب مرد به از دولت اوست»

 5. محمدامین

  چو از چنگال گرگم در ربودی بدیدم عاقبت گرگم توبودی
  مردم شریف ایران امروز رای به احمدی نژاد ، موسوی ، رضایی یا آقای کروبی فرق ندارد فقط رای بدهید . شخص مهم نیست زیرا حق با کسی است که با حق است .

 6. محمدامین

  چو ایران نباشد تن من مباد بدین بوم و بر زنده یک تن مباد
  اگر دوست دارید بنده با شما به بحث و جدل میپردازم که در شرایط کنونی بجای طناب انداختند به چاه دشمن و دست دوستی به آنها دراز کردن بهتر است جا و مکان خودمان یعنی ایرانی بودن را ملاک قرار دهیم احمدی نژاد و یا موسوی و یا … همه ایرانی هستند و در این برهه از زمان بجای کورکورانه عمل کردن و اینکه مسائلی همچون سیب زمینی و یا … دیگر را مطرح کنیم برویم سراغ پیشینیه هر یک از آقایان و ببینیم کدامیک مرد جنگ و عمل و صبر و استقامت هستند نه دروان طلایی آقایانی مثل آنها که میگفتند امروز جوانان ما نیاز به فضای سیاسی دارند و نه آقایانی که میگویند امروز نیاز مردم به فضاهای خارجی کشور است و ارتباط جمعی شان گل کرده مگر در دوران پر اضطراب همین موسوی نبود که میخواست صحنه را خالی کند و به اصطلاح ناز کرد و امام با تعریف از ایشان و دستی بر سر کشیدن دوباره به صحنه برگشتند مگر ملت متفاوت شده و یا ایران از لحاظ استراتژیکی عوض شده چرا آقایان در زمانی که آمریکا دندان تیز کرده بود و دهن کجی به مردم ایران میکردند و آقایان در تشخیص مصلحت نظام و بودند و دیدند جزایر ایرانی را داشتند به غارت میبردند عضو فرهنگی نبودند چرا آنموقع ساکت نشستندو دم نزدند مگر فضای سیاسی آنموقع بدتر از حالا بود ؟ پس بهتر است بجای نشانه رفتن بسوی یکدیگر همدیگر را دریابیم که فردا دیر است این هیاهو تمام میشود و هر کس رییس جمهور باشد دوباره سوار بر این قطار شده و تا ۴ سال دیگر سکوت و دوباره روز از نو روزی از نو پس چرا ؟ بهتر نیست به احمدی نژاد فرصتی دوباره داد تا در این دوره نیز حداقل حقوق بابا و ننه هایتان سرجایش باشد زیرا بودجه دولت برای یک دوره دیگر میبایست توسط دولت هرکه باشد اجرا شود چرا این افکار را در مردم زنده نمیکنیم که هر کس بیاید باید سوار این قطار شود و ناچار است تا حداقل یک دوره آنرا تحمل کند .

 7. یک دوست

  روزی اهالی صغیفه با رای نا عادلانه خود نفرین ابدی برای خود خریدند هرچند امیر المومنین خانه نشین شد ولی حق به حق دار برگشت من نمی گویم به احمدی نژاد رای بدهید اما اگر وجدان دارید به کسی رای دهید که حق است زیرا آخرتی نیز هست و باید پاسخگوی ۱ رای خود باشیم .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.