بدردنخور؟!

۱- شنیدم کامپیوتر و قابلیتهایش را به گاندی عرضه میکنند. میگوید: این دقیقا همون چیزیه که الآن بدرد هند نمیخوره!

حالا شده حکایت من و WPMU. وردپرس ۳ قابلیت مالتی یوزر داره یا به اصطلاح شبکه! قبلا یه بار سعی کرده بودم فعالش کنم که نشد. این روزها کمی باهاش درگیر شدم. بسیار بسیار عالیست اما به درد من نمیخوره. برای کسایی خوبه که بخوان یه سیستم وبلاگنویسی مثلا مثل وردپرس دات کام یا بلاگفا راه بندازند.

۲- این وردپرس هم عجب ایرادات عجیب غریبی داره ها. قبلا یه مورد گفته بودم و حالا هم مورد دیگر (من فقط یک کاربر دارم اما ۳ تا گزارش میکنه!). ببینید:۶ جواب برای “بدردنخور؟!”

 1. شاید یوزر اضافی نشونه این باشه که در حال هک شدن هستید!!

  [پاسخ]

  خسروبیگی پاسخ در تاريخ آگوست 15th, 2010 17:54:

  @user,
  بله، شاید!
  حالا چطور میشه یقین کرد؟

  [پاسخ]

 2. یک کاربرد مناسب دیگه هم می تونه داشته باشه. فقط برای راه اندازی سرویس بلاگ مثل بلاگفا نیست. می تونید در کنار بادی پرس یک Social Network درون سازمانی داشته باشید. ما الان استفاده می کنیم و خیلی خوب جواب میده.

  [پاسخ]

  خسروبیگی پاسخ در تاريخ آگوست 16th, 2010 18:10:

  @امیر مهرانی,
  مهرانی عزیز
  ممنون که به تکمیل مطلب کمک کردید

  [پاسخ]

 3. […] ایندفعه هم حکایت ما از آنجا آغاز شد که روزی خواستیم تجربه کنیم wpmu را ! و اما شرح ماوقع با […]

 4. […] سوپرادمین هم که جدیده و برای WPMU […]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون