۱۰۰ – ۴۰۰ و بالاخره ۷۰۰

1- در گواهینامه موقت لیسانسم نوشته بودند 12 سال تعهد خدمت در ایران دارد. در تاریخ 21 آذر 86 موفق به اخذ دانشنامه لیسانس شدم. در گواهینامه موقت فوق لیسانسم نوشته بودند 3 سال تعهد خدمت در ایران دارد و لذا 21 آذر 89 میتوانستم دانشنامه فوق را بگیرم. روز 19 دی به علم و صنعت رفتم و نیم ساعته آنرا گرفتم.
قبلش در اینترنت جستجو کردم ببینم چه مدارکی را باید همراه ببرم. با توجه به جواب سربالا، لیست بلندبالایی تهیه کردم و هر مدرکی که فکرش را هم نمیکردم لازم باشد با خود بردم. آقای محمدی اما، فقط مدارک زیر را خواست:
اصل گواهی موقت – تسویه با صندوقهای رفاه – گواهی سابقه کار – عکس – دانشنامه لیسانس و فرم استهلاک تعهد آموزش رایگان

2- با پراید که در سفر مصرفش زیر 7 در صد است، رفتیم. سهمیه 100 تومانی که قبلا تمام شده بود. سهمیه 400 تومانی هم تمام شد و به میمنت و مبارکی رفتیم تو رنج 700 تومان. درستش هم همین است. قبلا در رفت و برگشت به تهران حدود 6000 تومان پول بنزین میدادیم. ایندفعه 29500 تومان دادیم و البته اگر سهمیه 400 تومانی نبود که باید 43500 تومان میدادیم.
خب خدا را شکر. قبلا با پول حرام 6000 تومان میدادیم و برکت نداشت. الحمدلله حالا از پول حلالی که امام زمان داده است پرداخت میکنیم و برکت هم دارد.

من از پول یارانه هر چقدر خرید میکنم، نه تنها کم نمیشود که زیادتر هم شده است. الهی شکر!

5 Replies to “۱۰۰ – ۴۰۰ و بالاخره ۷۰۰”

  1. رضا

    سلام دوست عزیز

    من هم در جستجوی مدارک لازم برای دانشنامه فوق بودم که به سایت شما برخوردم (متعجبم که چرا فیلتر شده است؟ )
    من تصویر مدرک اعطایی به شما را که دیدم نکته ای به نظرم رسید. باید قید می شد این دانشنامه با درجه کارشناسی ارشد رشته مهندسی کامپیوتر – معماری کامپیوتر اعطا می شود. درجه مهندسی کامپیوتر به نظرم بی معنی است. این مدرکی که داده اند از هیچ کجایش مشخص نمی شود که مدرک فوق لیسانس است و با مدرک لیسانس تفاوتی ندارد.

    با آرزوی موفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *