اراکی های وبلاگستان

با اجازه امین خان، من هم تصمیم گرفتم برای افزایش ارتباطات اینترنتی همشهریها، بخشی از پیوندهای ثابت را به بلاگرهای اراکی اختصاص بدهم. دوستان عزیزی که ساکن اراک هستند یا خاستگاه آنها اراک بوده میتوانند آدرس وبلاگشون رو بدهند تا اضافه کنم. پیشاپیش از همکاری شما تشکر می‌کنم. ضمنا فعلا با لینکهای اینجا شروع میکنم و توجه دوستانی که لینکشان را اضافه کرده ام را به بند 12 مرامنامه وبلاگم (و ایضا اینجا) جلب میکنم.

پی نوشت: در اراک‌وبگاه نیز می‌توانید لیستی از سایتها و وبلاگهای اینترنتی اراک بیابید.
پی نوشت 2: بدلیل طولانی شدن سایدبار، بخش لینکهای اراکی و غیر اراکی را ادغام و برخی از لینکها حذف شدند! به امید روزی که بتوان بایگانی شمسی را نیز به صورت لیست بازشو نشان داد که سایدبار جمع و جورتر شود!

9 Replies to “اراکی های وبلاگستان”

 1. عسل بانو

  سلام منم بچه اراکم ولی غریب تو یه شهر دیگه.
  دلم برای زادگاهم تنگ شده .میام سر میزنم ولی چه فایده وفتی دوری فایده نداره.
  آدم وقتی دلش می گیره دلش می خواد با همزبوناش هرف بزنه نه با کسایی که حتی بلد نباشه با شون حرف بزنه.
  دیگه چی بگم بدجور تنهام ،البته دوست دارم و دارم اینجا ازدذواج می کنم ولی فایده نداره آدم تنها ،تنها است . دیگه اذیتتون نمی کنم اگه خواستید به وبلگم سر بزنید.
  donia3 roze
  بای تا های

 2. احمد عزیزی

  سلام
  من هم اراکی هستم و ویرایش لینکهای سایتهای اینترنتی اراک arak.webgah.net را هم انجام می دهم. اگه ممکنه آدرس یک لینک خروجی آر اس اس برای مطلالبی که در مورد اراک می نوسید http://www.midinternet.com/?cat=43 ارسال کنید تا فقط مطالب مرتبط به وبلاگ اراکیان arakian.webgah.net اضافه شود. در حال حاضر همه نوشته های شما آنجا اضافه می شود.

  • خسروبیگی

   سلام
   عزیزی جان
   نمیدانم چطور باید برای یک موضوع فید درست کنم؟
   اگر میدانید، لطفا راهنمایی کنید. ممنون
   ضمنا دسته بندی اراک در حال حاضر 15 میباشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *