سوال در کامنت

پریروز شمال مهمان یکی از دوستان (همکاران سابق) بودیم. ضمن تشکر از مهمان نوازی ایشون، میگفت بعضی چیزها که به فکر من میرسه چند وقت بعد می بینم یکی همون کار رو انجام داد! مثلا به فکرش رسیده بود که سازه ای شبیه کشتی در مجاورت ساحل بسازند برای پذیرایی و به یک هتل رفتیم که همین کار را کرده بود.

من با سوال از طریق کامنتگذاری در وبلاگ مشکل دارم! جواب کسانی را که از طریق کامنت سوال میکنند اگر وبلاگ داشته باشند از طریق کامنت گذاشتن در آخرین پستشان میدهم! اما اگر وبلاگ نداشته باشند نمی دانم چکار کنم؟!

امیدوارم یک راه مناسب برای سوال و جواب در وبلاگها پیدا بشه مخصوصا برای کسانی که مثل من مشکل دارند!۳ جواب برای “سوال در کامنت”

 1. سلام:)ممنون از کامنتتون!مطلبتون رو خوندم و موافقم با حرفاتون! به فکر ثبت دومین هستم:)

  [پاسخ]

 2. حتما خودتون می دونید اما بازم می گم که: جواب سئوال رو در کامنتدونی خودتون بنویسید، تا بقیه خوانندگان وبلاگ هم بتوانند از این پرسش و پاسخ یک سودی ببرند!

  [پاسخ]

 3. مهدی جان سلام و تشکر
  اینو میدونم ولی مشکل اینجاست که خوشم نمیاد خودم برای خودم کامنت بذارم
  دیشب یه راه حل به نظرم رسید و اونم اینه که یه پست برای سوال و جواب درست کنم ولی اینم خیلی دلچسب نیست !
  بیشتر دوست دارم سوالات با ایمیل ازم پرسیده بشه و جواب ها رو هم با ایمیل بدم
  منتهی ممکنه دیگران دوست نداشته باشند با ایمیل سوال کنند یا اصلا آدرس ایمیل نداشته باشند!!!

  [پاسخ]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون