مشکل با افزونه پاسخ تو در تو

خب، دیروز،  2 تا کامنت برای پست galaxy grand داشتم. اومدم به یکیش جواب بدم، گفتم بذار ببینم برای کامنتهای مشابه قبلی چی نوشتم. نگاه کردن به پست از بیرون از کنترل پنل وردپرس همان و غیب شدن کل کامنتها همان!

با توجه به اینکه از افزونه WordPress Thread Comment استفاده میکنم، گفتم شاید تعداد کامنتها زیاد شده به مشکل خورده. نگاهی به این پست انداختم که 156 کامنت داره و بدون مشکل نمایش داده میشوند در حالیکه پست فوق الذکر (گرند) تا آن لحظه 148 کامنت داشت و غیب شده بودند!

با phpMyAdmin به  بررسی دقیق مشکل پرداختم. متوجه شدم که اولین کامنت پست گرند، با comment_ID=6423 دارای comment_parent=6493 میباشد در حالیکه کامنتهایی که تو در تو نیستند، بایستی comment_parent آنها مساوی صفر باشد!

wp-cmnt-parent

نمیدونم چطوری comment_parent حدود 80 کامنت پست گرند، به 6493 تغییر کرده بود و یک کلاف پیچیده درست شده بود که منجر به غیب شدن کامنتها میشد؟!

خب البته من با phpMyAdmin تونستم comment_parent کامنتهایی که نباید 6493 باشه رو اصلاح کنم و مشکل حل شد. اما گفتم بذار این نکته رو منتشر کنم تا:

1- اولا اگر کسی دلیل ایجاد این مشکل رو میدونه؛ دیگران رو مطلع کنه

2- در ثانی اگر کس دیگری به این مشکل برخورد کرد؛ راه حل رو بدونه

و 3- اینکه اگر بازدید کنندگان این وبلاگ متوجه وجود اشکال مشابه در سایر پستها شدند، به من اطلاع بدهند تا مشکل رو برطرف کنم.

ممنون

5 Replies to “مشکل با افزونه پاسخ تو در تو”

 1. Ariya

  سلام اریا هستم از تهران ۳۸ ساله دنبال اشنایی با یه میسترس هستم لطفا اگه کسی هست با من تماس بگیره ممنونم 0936…114

 2. amin

  سلام
  بسیار عالی
  برا منم همچین مشکلی پیش اومده ولی تعداد نظرات بالای 10 هزار
  آیا کدی هست که بزنیم و بگیم فعلان ایدی رو خودش به صفر تبدیل کنه؟

  با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *