و اما تصفیه آب/خلیج ع.ربی

۱- مرور TDS ها (از پستهای قبلی)
آب معدنی دماوند – ۳۹۶
آب معدنی کولاک – ۲۱۰
آب منطقه شهر صنعتی اراک – ۷۷۹
آب منطقه خیابان شریعتی اراک – ۶۷۷
آب خروجی دستگاه تصفیه خانگی ۵ مرحله ای – ۷۰
مخلوطی از آب معدنی دماوند و کولاک (با نسبت نامساوی) – ۲۶۵
خیابان داوران – ۴۴۳
حافظیه – ۶۸۰
خیابان شهدا (کشتارگاه سابق ؟!) – ۶۶۴
شهرک جوادیه – ۶۰۸
نمونه آبی از شهر همدان – ۴۸۶
۲- و بالاخره
TDS آب تصفیه کوثر اراک – ۱۹۵
TDS خروجی دستگاه برای آب خیابان داوران – ۳۶
و TDS آب منطقه شهرک مصطفی خمینی، ۹۵۲ بود که خیلی بالاست! در این پست در مورد مصرف برق دستگاه هم پرسیده بودند که خیلی کم است. البته بدون برق هم کار میکند ولی فشار آب آن خیلی کم میشود.

مطلب مرتبط بعدی

پی نوشت: یادداشت من پای این لینک (اجلاس شورای همکاری خلیج فارس پایان یافت) را در روزانه های وبلاگم ببینید. این هم عکس آرم خلیج ع.ربی و احمدی‌نژاد!

احمدی نژاد عرب شده

2 Replies to “و اما تصفیه آب/خلیج ع.ربی”

  1. مجيد

    یکی از دوستان به نام درویش علی در باب نشستن احمدی نژاد زیر آرم خلیج عربی مطلبی پست کرده که عینا میارم.
    (اگر هویت ملتی را از بین ببرید با آن هر کاری می توانید انجام بدهید . بعداز جنگ قادسیه اشغالگران تمام کوشش خود را مبذول داشتند تا سوابق فرهنگی و تاریخی ایران را از بین ببرند و تاریخ را به دو قسمت تقسیم کنند ۱. دوره جاهلیت و ۲. دوره آگاهی . اینگونه تقسیم بندی با توجه به اینکه آدمی هرگز نمی خواهد جاهل تلقی شود از برگشت به دوره حاهلیت ممانعت بعمل می آورد. این ستیزه گران چنین دیدگاهی را در کشورهای صاحب فرهنگ و تمدن جا انداختند. اینگ که شما می بینید آقای احمدی نژاد در زیر آرم خلیج عربی سخن می راند ناشی از این اندیشه است که خود را اول مسلمان تابع تمدن عرب می داند. ایران کشوری است که وی به آن تعلق خاطری ندارد برای او خلیج فارس معنی ندارد اگر ایشان کشور ایران را دوست داشت به جای اینکه پول نفت را برای آبادی ایران مصرف کنند به کشورها دیگر نمی دادند. از سوی دیگر بی توجهی این اشغالگران به ملت ایران آن قدر ارزش اینها را در مقابل سایر ملل پایین آورده که حاضرند توهین شوند تا در اجلاسی که در قطر هست شرکت کنند ملاحظه می کنید ما با چه حکومت کوتله یی روبرو هستیم . شاد و زنده باشید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *