تصفیه آب ۴

خب در ادامه مطالب قبلی در مورد تصفیه آب عرض شود که: دستگاههای تصفیه مذکور بین ۷۰ الی ۹۰ درصد املاح آب را میگیرند که این باعث حذف برخی املاح مفید نیز میشود. نگاه مردم ما به آب و ضرورت سالم بودن آن، نگاه خوبی نیست! این در حالیست که برخی از مردم امریکا علیرغم برخورداری از آب شهری با TDS برابر ۲۰۰ نیز از دستگاههای تصفیه آب استفاده میکنند. به نظر شما خرید دستگاه تصفیه آب (آنهم در شهری مانند اراک) عاقلانه تر است یا خرید مایکروفر؟!
با توجه به اینکه دستگاه، املاح را درصدی حذف میکند، طبیعتا TDS خروجی بین ۷۰ تا ۸۰ متغیر خواهد بود و اینرا من با آزمایش نمونه های خروجی دستگاه از چند منطقه مختلف دیدم. و اما TDS چند نمونه دیگر:
مخلوطی از آب معدنی دماوند و کولاک (با نسبت نامساوی) ۲۶۵
خیابان داوران ۴۴۳
حافظیه ۶۸۰
خیابان شهدا ۶۶۴
شهرک جوادیه ۶۰۸
نمونه آبی از شهر همدان ۴۸۶

مطلب مرتبط بعدی

4 Replies to “تصفیه آب ۴”

  1. بازار آب ايران

    با سلام

    ممنون از شما که در زمینه تصفیه آب مطلب خوبی گذاشتید و لبته حساسیت خاصی رو نسبت به این موضوع دارید که ما حاضریم یک بحث مفصل در این زمینه داشته باشیم.
    ضمنا جهت اطلاع اون دسته از افرادی که میخواهند اطلاعات به روزی رو از صنعت آب داشته باشند میروسنم که میتونن به سایت بازار آب ایران به آدرس http://www.bazareab.com مراجعه کنند.

  2. ترقی

    سلام -ازهمکارانتان باکمی تجربه در شهرقم هستیم دوست دارم با هم همکاری در زمینه تکمیل مطالب بالا وفروش دستگاه داشته باشیم لطفا تلفنت برام ایمل کن یابااین شماره تماس بگیر۰۹۱۲…۶۵۴جعفر ترقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *