تصفیه آب 4

خب در ادامه مطالب قبلی در مورد تصفیه آب عرض شود که: دستگاههای تصفیه مذکور بین 70 الی 90 درصد املاح آب را میگیرند که این باعث حذف برخی املاح مفید نیز میشود. نگاه مردم ما به آب و ضرورت سالم بودن آن، نگاه خوبی نیست! این در حالیست که برخی از مردم امریکا علیرغم برخورداری از آب شهری با TDS برابر 200 نیز از دستگاههای تصفیه آب استفاده میکنند. به نظر شما خرید دستگاه تصفیه آب (آنهم در شهری مانند اراک) عاقلانه تر است یا خرید مایکروفر؟!
با توجه به اینکه دستگاه، املاح را درصدی حذف میکند، طبیعتا TDS خروجی بین 70 تا 80 متغیر خواهد بود و اینرا من با آزمایش نمونه های خروجی دستگاه از چند منطقه مختلف دیدم. و اما TDS چند نمونه دیگر:
مخلوطی از آب معدنی دماوند و کولاک (با نسبت نامساوی) 265
خیابان داوران 443
حافظیه 680
خیابان شهدا 664
شهرک جوادیه 608
نمونه آبی از شهر همدان 486

مطلب مرتبط بعدی

4 Replies to “تصفیه آب 4”

  1. بازار آب ايران

    با سلام

    ممنون از شما كه در زمينه تصفيه آب مطلب خوبي گذاشتيد و لبته حساسيت خاصي رو نسبت به اين موضوع داريد كه ما حاضريم يك بحث مفصل در اين زمينه داشته باشيم.
    ضمنا جهت اطلاع اون دسته از افرادي كه ميخواهند اطلاعات به روزي رو از صنعت آب داشته باشند ميروسنم كه ميتونن به سايت بازار آب ايران به آدرس http://www.bazareab.com مراجعه كنند.

  2. ترقی

    سلام -ازهمکارانتان باکمی تجربه در شهرقم هستیم دوست دارم با هم همکاری در زمینه تکمیل مطالب بالا وفروش دستگاه داشته باشیم لطفا تلفنت برام ایمل کن یابااین شماره تماس بگیر0912…654جعفر ترقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *