و باز هم فساد پنهان!

1- نویسنده “اتوماتیک” سرعت و قیمت ADSL را در خاورمیانه مقایسه کرده. والله ما در اراک ارزونترین پلنی که داریم 64 هست به قیمت ماهی 19000 تومان تازه اون هم اشتراکی نه اختصاصی ! در هر صورت دستشون درد نکنه. اطلاعات خوبی بود.
2- آیت‌الله خزعلی فرموده‌اند: رييس‌جمهور كشورمان حقوق رياست‌جمهوري براي سفر نمي‌گيرد و حتي ناهار خود را نيز از منزل مي‌آورد. به 2 دلیل اگر میفرمودند که احمدی‌نژاد غذای همراهانش را هم از منزل خود میاره، بهتر بود. اولا دور از ادب است که آدم فقط غذا برای خودش بیاره و بقیه نگاش کنند! ثانیا با توجه به این ضرب المثل آلمانی (که میگه وقتی میخوای دروغ بگی، اینقدر بزرگ بگو که لااقل مردم نصفشو باور کنند)!
3- این دوست جدید وبلاگنویس عکسهای جالبی از اراک با استفاده از گوگل گذاشته! ببینید.
4- این خبر بی بی سی (‘ایرانی ها بیشتر از همه دنیا نوشابه گازدار می نوشند’) نشون میده که دولت احمدی‌نژاد در جایگزین کردن خرما و کشمش و توت خشک به جای قند هم ناموفق بوده! دیدید احمدی‌نژاد گفت ما می‌توانیم !
5- نادرالدین شاه نوشته: و اما روسپیان سودازده ی من … حالا شما هی بگید این پنهان بودن فساد بد نیست! (پست اصلی و پست های بعدی ) این دردها واقعا گریه داره. دختر بچه‌ی چهار پنج ساله‌ی یک روسپی برگرده بگه (حرومزاده ها که بابا ندارن!)
6- پس این و این و این را هم بخوانید!

5 Replies to “و باز هم فساد پنهان!”

 1. ریحانه

  1. این که اقای خزعلی فرمودن چیزی نیست! صحبت هایجید جناب
  آقای حسنی (امام جمعه ی ارومیه رو برو بخون!)
  2. قرار از این به بعد توی اداره ها به جای قنددون خرما دون بذارن! چه شود!
  3. من این کتاب خاطرات روسپیان … خوندم ولی نفهمیدم چرااین قدر مورد توجه بوده! چی کار کنم بخش فنی ام فقط کار می کنه! درک احساسی ندارم!

 2. خادم الرضا عليه السلام

  قسم والله نمیخواست که بابا!
  ما با 512 حال میکنیم ماهی 7 تومن البته با سقف 1.7 گیگ در ماه ، خلاصه همه جا آسمون یه رنگ نیست اما قیمت لندنش کولاک بود انصافا.
  در مورد خزعلی هم ، نقل قول کرده نه که قصد دروغ داشته ، حداقل اینه که اینقدر صریح نگید که تهمت بشه خدای ناکرده.
  وضع توصیف شده در وبلاگ نادرالدین هم به عیان برای پایتخت نشینان روشنه اما خیلی ها و حتی خانواده ها خود را به خواب خرگوشی زدن و ترجیح میدن یا دخترشونو ندن یا تو عمل انجام شده قرار بگیرن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *