تغییر لینک آگهی تاسیس در صفحه درباره

لینک فوق در صفحه درباره به شرح زیر اصلاح شد

لینک به آگهی تاسیس

“”””””””””””””””

درباره وحدت آوران دادگر آفتاب

به تاریخ ۱۱ تیرماه، در جلسه مجمع عمومی سال ۱۳۹۱ کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان مرکزی، ایده تشکیل صندوق، توسط آقای مهندس شجاعی زاده مطرح شد.

متعاقب آن از علاقمندان درخواست شد که تا تاریخ ۲۰ تیر، جهت عضویت در هیئت موسس ثبت نام نمایند.

پیرو آن، اولین جلسه هیئت موسس در تاریخ ۲۵ تیرماه تشکیل، و اعضای کمیته تنظیم پیش نویس اساسنامه انتخاب شدند.

در جلسه مورخ ۱ مردادماه، پیش نویس تهیه شده با اعمال اصلاحاتی تصویب و مقرر گردید یک فقره حساب بانکی افتتاح شود تا علاقمندان خرید سهام صندوق، به نسبت سهم مورد نظر، مبلغ آن را به  حساب مفتوحه واریز نمایند.

در جلسه سوم (به تاریخ ۴ شهریورماه) مقرر گردید جهت اطلاع رسانی یک سایت اینترنتی ایجاد شود. این سایت ایجاد و فعالیت اطلاع رسانی آغاز شد.

در کنار این سایت، سیستم پیامک اینترنتی صندوق، به شماره ۳۰۰۰۵۷۱۰۶۶۶۶۶۶ ، به روند اطلاع رسانی، سرعت میداد. همچنین از امکانات تلگرام و واتساپ نیز استفاده می شود.

در تاریخ ۱۷ دیماه ۱۳۹۱ اولین مجمع عمومی برگزار و اعضای هیئت مدیره و بازرسان صندوق انتخاب شدند. در این جلسه، نام “صندوق کارشناسان رسمی استان مرکزی” انتخاب و اساسنامه به تصویب مجمع رسید.

به تاریخ ۲۰ خرداد ۱۳۹۲ دومین مجمع عمومی برگزار و ضمن اعمال اصلاحاتی در اساسنامه، آیین نامه اجرایی صندوق نیز تصویب شد.

در تاریخ ۲۵ تیر ۱۳۹۴ ساختمان صندوق خریداری و خبر مربوطه در اینجا منتشر شد.

در تاریخ ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ اقدامات لازم برای ثبت شرکت تعاونی به ثمر رسید و از آن پس “صندوق کارشناسان رسمی استان مرکزی” به “شرکت تعاونی وحدت آوران دادگر آفتاب” تغییر یافت. آگهی تاسیس شرکت در اینجا منتشر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *