میهن بلاگ

یکی از دوستان وبلاگی در میهن بلاگ داره و قصد مهاجرت به وردپرس دات ارگ. رفتم در میهن بلاگ یک وبلاگ آزمایشی درست کردم. دنبال یافتن راهی برای انتقال مطالب از میهن بلاگ به وردپرس بودیم که با راهنمایی یکی دیگر از دوستان به این تاپیک رسیدیم. در اونجا به همت prince امکان انتقال مطالب از پلتفورمهای مختلف به وردپرس با استفاده از این پلاگین فراهم شده. مسئولین محترم میهن بلاگ هم در اینجا امکان لازم رو فراهم کردند. البته گویا باز هم شیرازی در انتقال از بلاگفا داره اخلال میکنه! من نمیدونم چرا اینقدر عقب مونده فکر میکنه؟ یادمه یه وقتی یکی به ایشون پیشنهاد داده بود که به جای این بچه بازیها بیاد و امکان ایمپورت از محیطهای دیگر رو به بلاگفا اضافه کنه.

ببینید دنیا دنیای سابق نیست! مخصوصا در کامپیوتر و اینترنت فراهم آوری امکانات import/export یا همون درون‌ریزی و برون‌بری از نیازهای یک سیستمه و سیستمی که این امکان رو نداشته باشه ناقص محسوب میشه. معمولا محیطهای مختلف نرم‌افزاری به صورت دیفالت این امکانو دارند. راستی گفتم دیفالت، یادتون باشه که قصد دارم بزودی پستی در خصوص این  مقوله منتشر کنم. تا بعد…۲ جواب برای “میهن بلاگ”

  1. ممنون.خسته نباشید

    [پاسخ]

  2. سلام: من میخوام شکل موس وعوض کنم. کدش و میزنم ولی طرح موس عوض نمیشه.میخواستم ببینم ایرادش چی میتونه باشه؟

    [پاسخ]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون