انزوا و پایان سهمیه بندی و لب!

1- بی بی سی نوشته است: اعضای شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی در جلسه روز جمعه گذشته، قطعنامه پیشنهادی محکومیت ایران به خاطر فعالیت مخفیانه در ساخت یک مرکز غنی سازی اورانیوم را با اکثریت آرا تصویب کردند و از این کشور خواستند تا ساخت و ساز در این طرح را فورا متوقف کند.
آن قطعنامه با 25 رای مثبت، سه رای منفی – مالزی، کوبا و ونزوئلا – و هفت رای ممتنع تصویب شد.
آقای احمدی نژاد در مصاحبه تلویزیونی خود تاکید کرد که کشورهای غربی نمی توانند ایران را منزوی کنند. او گفت که ایران به دلیل حضور پررنگ در منطقه خاور میانه منزوی نخواهد شد چرا که این منطقه به لحاظ اقتصادی، فرهنگی و تاریخی “مهمترین منطقه جهان است.”
او گفت: “سخن گفتن از انزوای ایران حرفی برآمده از دماغ های باددار مستکبرین و متعلق به گذشته است.”
قطعنامه تازه شورای حکام از ایران می خواهد ساخت یک مرکز غنی سازی دوم در نزدیکی قم را متوقف کند. ایران در پی صدور آن قطعنامه از طرح خود برای ساخت ده مرکز غنی سازی دیگر خبر داد.

خب، دیگر نیاز به تشریح و تفسیر نیست. اما فقط یک سوال: از 35 کشور فقط 3 کشور به نفع ایران رای داده‌اند! ببخشید، انزوا یعنی چی؟؟؟

2- آقای احمدی نژاد در ساعت 14:13 دقیقه روز 86/9/7 (منبع) گفته بود: دولت به سرعت در حال تلاش برای افزایش جایگاههای گاز و خودروهای گاز سوز درکشور است و براساس برنامه‌ریزی های انجام شده در تلاشیم تا پایان سال آینده سهمیه‌بندی بنزین را حذف کنیم.
وی با بیان اینکه ما می‌خواهیم از طرق مختلف این مصرف را کنترل کنیم پیش‌بینی کرد: حذف سهمیه‌بندی بنزین زودتر از پایان سال 87 انجام شود.

کلیک کنید

من قبلا در اینجا چیزهایی نوشته بودم. اما اکنون از اینکه این پیش بینی رییس جمهور محترم ایران درست از آب در آمده و در پایان سال گذشته سهمیه‌بندی بنزین حذف شد، ابراز خوشوقتی میکنم و مطمئنم همانند بقیه‌ی پیش‌بینیهای دیگر ایشان، پیش‌بینی بند 1 نیز (عدم توفیق غرب در انزوای ایران) محقق خواهد شد! شاد باشید.

3- جی میل در لب امکان تعیین فونت پیش فرض برای ایمیلهای ارسالی رو فراهم کرده. لذت ببرید!

One Reply to “انزوا و پایان سهمیه بندی و لب!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *