قهوه تلخ

مجموعه اول از قهوه تلخ را خریدم. در راه منزل، فکر میکردم که چرا خریدمش؟ و پاسخ زیر از ذهنم میگذشت:

صرفا چون این مجموعه را صدا و سیما پخش نکرده!

بعد از شام و قراری که با یکی از دوستان داشتم، قسمت اول آنرا دیدیم. جالب است.

استاد تاریخ گفت: ما تاریخ نمیخونیم که از زمان وقوع  یکسری وقایع فقط آگاه بشیم و طوطی‌واری بخوایم بیاییم اینجا امتحان بدیم.  در واقع گذشته چراغ راه آینده است. ما تاریخ میخونیم تا از اون عبرت بگیریم. اگر گذشتگان ما خطایی کرده‌اند ما اون خطاها رو تکرار نکنیم. یا اگر گذشتگان ما دست‌آوردی داشته‌اند، ما بدونیم با چه سختی‌ای بدست اومده. ما باید با این دید به تاریخ نگاه کنیم در واقع بچه‌ها.

و اما بعد:
1- توصیه میکنم قهوه تلخ را بخرید (مجموعه 3 لوح فشرده 2500 تومان). اینکه آنرا نبینید خیلی مهم نیست اما خریدش اهمیت دارد.
2- سایتی دارد به این آدرس. از طریق سایت میتوانید سفارش خرید مجموعه‌های بعدی را بدهید. من سفارش دادم.
3- در صورتیکه نسخه اصلی را بخرید، داخل بسته یک کارت هست و روی آن کارت یک شماره (زیر پوشش امنیتی). آن شماره را به 300069 با پیامک ارسال میکنید تا در قرعه‌کشی جوایز شرکت کنید.

شاد باشید

49 Replies to “قهوه تلخ”

 1. abolfazl

  سلام منم اول ازطرفداران پروپاقرص مهران مديري و قهوه تلخ بودم تمام سريال قهوه تلخ از قسمت 1تا25راخريداري كردم وتماشا كردم ودرقرعه كشي هاش شركت كردم امادرقرعه كشي قسمت سوم بامن تماس گرفتن گفتن برنده جايزه نقدي شدم و تمام مشخصات و شماره حسابم رو گرفتن كه مثلا جايزه ام را به حسابم واريزكنند اما باگذشت يك سال هنوز خبري نيست اينها همش براي پوله وقتي جوايزنقدي مردم نميدن چطور ميخواين اپارتمان و ماشيناروبدن…؟؟؟

 2. saied

  به نظرم قهوه تلخ یواش یواش داره به کلیشه شدن نزدیک میشه
  تو قسمت 12 مستشار می خواست سواد یاد بده یا تو سری 11 داشت رو ساعت کاری تاکید می کرد. یجورایی داره بیشتر شبیه شبهای برره میشه. نظرتون چیه؟
  تو طنز 50 دقیقه ایش غلو بیش از اندازه بود.
  تو یه سایتی(فکر کنم مدیری نیوز) خوندم که 14 میلیون تا سری 10 فروش داشته. الآن که از بعضی دوستام سوال می کنم می گن بخاطره اون 50 دقیقه کذایی دیگه نمی خوان بخرن!
  به نظرتون اون طنز 50 دقیقه ایی بخاطر ضایع کردن مدیری نبود؟ البته نمی دونم خوده مدیری پخش کرده یا کسی دیگه.

  • وارطان

   @saied, ممكنه كه اين 50 دقيقه واسه خراب كردن مديري منتشر شده باشه، ولي بهرحال اين كار رو مديري ساخته. به اعتقاد بنده، همين صرف ساختن يه همچين كاري دور از شأن مديري بود.

 3. فرشته ابراهیم زاده

  باعرض سلام من شماره 12 را خریده ام متاسفانه یکی از شماره ها پاک شده چه کار کنم؟

 4. saied

  سلام!
  سری 11 قهوه تلخ هم اومد! چند روز قبل یه قسمت 50 دقیقه ایی از مهران مدیری و گروهش پخش شد که توی اون کانالهای اونور آبی رو به سخره گرفته بود!
  کسی اونو دیده ؟ کسی نظری نداره ؟
  با عرض معذرت که اینجا مطرح کردم!

  • وارطان

   @saied, من اين فيلم 50 دقيقه‌اي رو ديدم. من هيچ علاقه‌اي به اين كانال‌ها ندارم و هيچ موقع هم نشده كه نگاشون بكنم مگر زمان‌هايي كه مهماني بودم. ولي بااين‌حال از اين كار مهران مديري اصلا خوشم نيومد. درواقع مديري از بدترين شيوة مسخره كردن استفاده كرده. جوري بيان كرده كه گويي همه اونهايي كه تو چنين كانالهايي كار مي‌كنند مشكلات جنسي دارند. اينكه درمورد يكي از كاراكترها صحبت از پارك دانشجو مي‌شه يا درمورد يكي ديگه از كاراكترها صحبت از خونگرم بودن راننده ميشه و اينكه ايشون براي خروج از كشور مجبور بود هزار كثافت‌كاري بكنه و به نوعي هم اصلا پشيمون نيست يا اينكه اون فرد سياسي درنهايت مادرش رو به حراج مي‌ذاره واقعاً دور از اخلاق هست. استفاده از كريه‌ترين شكل تمسخر به عنوان طنز ازنظر من اصلا قابل قبول نيست. مهران مديري نبايد اين كار رو انجام مي‌داد. همين كارش باعث شد كه چنان از ايشون بدم بياد كه ديگه حتي نخوام ادامة قهوه تلخ رو ببينم.

   • خسروبیگی

    @وارطان,
    من هم این کار را دیدم
    البته همه آنرا تایید نمیکنم
    اما به نظر من طنز همواره توام با غلو بوده و خواهد بود
    اصولا طنز بدون غلو بعید است که ممکن باشد
    غلوی که در این ظنز شده به این معنی نیست که همه کانالهای ماهواره ای خرابند
    اما قبول کنید که برخی از آنها چرت و پرت و لاطائلات تحویل میدهند و برنامه هاشان فاقد بار معنایی لازم است.
    به اعتقاد من
    ابراهیم نبوی
    در این مورد نوشته خوبی دارد که توصیه میکنم آنرا یافته و بخوانید

    من مجموعه یازدهم قهوه تلخ را هم خریدم و نگاه کردیم
    شاد باشید

 5. latif

  سلام من نخریدمش چون لینک خریدش خرابه چطوری باید بخرمش لطفاًمرا راهنمایی کنید؟؟؟؟میشه برام ایمیل بفرستید یا به آدرس وبلاگم بنویسد در قسمت نظر سنجی
  تشکر

 6. باران از آذر بایجان

  این سریال خیلی عالیه ولی تو ماکو که مرز ماست وقتی میخوایم بخریم از ما زیاد میگیرن

 7. saied

  تو سری اول مجموعه، جایی که نیما وارده دوره تاریخی شده بود، دید که برزو خان خاطره ایی تعریف می کنه که “پس گردن یه مزدور انگلیسی رو گرفتم” که تو این لحظه نیما به طرز تحقیر آمیزی خندید!
  نازخاتون چقدر دروغگوئه! نکنه مدرکی که از سوربن داره تقلبیه!

 8. saied

  من خودم پدر صدر اعظم (جواد عزتی) رو بیشتر از باباشاه می پسندم. انصاری واقعا تواناست و نویسنده ها باید بیشتر روی شخصیت ها کار می کردند، و این چیزی از محتوای کار کم نمی کنه. مرد1000 چهره و شبهای برره و پاورچین از بهترین طنزهای ایران بودند به خاطر همین همه توقع بیشتری از این گروه دارند.
  به این سریال به دیده سریالی که “ببینمو بخندم” نگاه نمی کنم. طنز فقط خندیدن نیست! باید دید به چه مسئله هایی اشاره می کنه.
  منفورترین سلسله تو ایران همین قاجارند که به باد دادندمون! حتی بیشتر از مغولها.
  برام جالبه که لباس سربازها شبیه لباس سربازهای فرانسویه و بلدالملک شبیه رضاخانه.
  قهوه تلخ اشاره ایی به شرق و غرب تو ایران داره، علاوه بر مسائل اجتماعی. مثله کاترین و دادن مسکو و سنپترز بورگ به روسیه( اشاره به چه موردی داره ؟!). نازخاتونه مست شده با فرهنگ غرب. بلوتوس یونانی نماینده غرب و در آینده نقش جدیده هادی کاظمی ( با توجه به مصاحبه هادی کاظمی) بعنوان یه روس و نماینده شرق!
  جالب بود وقتی که جهانگیر خان از روسیه بر می گشت، کسانی که دنبالش می دویدند جا مونده بودند و هنوز نرسیده بودند!

  • Hedieh

   @saied,
   اشاره ی جالبی کردی.واقعا اگر دقیق نگاه کنیم خیلی نکته ها رو می شه از توش درآورد.یکی از بزرگان نقد یک جایی گفته بود که گاهی اوقات نقد کردن ,از یه فیلم نکته هایی رو در می یاره که ممکنه حتی سازنده ها قصدشون بیان اونها نباشه ولی در لایه های اثر نهفته باشه.به نظر من درست می گه,البته من مطمئنم تفکر عمیقی پشت نگارش و کارگردانی مجموعه وجود داره ولی در عین حال معتقدم وقتی یه اثر هنری خلق می شه خود اثر یه هویت مستقل از سازنده هاش پیدا می کنه که قابلیت شناخت و کنکاش داره.همین برداشت ها و نقدهای مختلفی که تا به حال از این سریال خوندم بهم ثابت کرده.این که تو قهوه ی تلخ هم می شه نقد گذشته رو دید و هم نقد امروز از ویژگی های خیلی جالبشه به نظرم.آخه دیدم تو خیلی از جاها بحث سر اینه که این سریال داره تاریخ ایران رو به سخره می گیره ویه عده معتقدن اصلا این سریال مربوط به وضعیت حال در ایرانه,بعضی ها از نظر سیاسی نقدش کردن و بعضی ها اجتماعی و فرهنگی بهش نگاه کردن و …
   همین چیزها بیشتر نظر من رو به این سریال جلب کرده.
   قهوه ی تلخ یه چیزهایی رو به خوبی به تصویر کشیده.این که چقدر تو ایران تسلسل باطل وجود داره. بخش اعظم آن چه در دربار گذشته ایران وجود داشته است(که من قویا از این موضوع که تا حد بسیار زیادی در دربار قاجار به این شکل بوده است دفاع می کنم) در دربارها!!ی امروز ایران هم چه بسا به طرز بسیار ملموس تری وجود دارد .
   راستش از وقتی قهوه ی تلخ اومد به بازار من هوای دیدن دوباره ی شب های برره زد به سرم.در این که قهوه ی تلخ سریال خوبیه و دیالوگ های جالب داره شکی نیست ولی بعضی قسمت های شب های برره به خصوص اون قسمت هایی که غیرمستقیم تر نقد اجتماعی سیاسی می کرد و در کل خلق “برره” طوری که جامعه ایران رو به تصویر بکشه به نظر من تو اون زمان معرکه بود.توصیه می کنم اگر وقتش رو دارید شب های برره رو یک بار دیگه و دقیق تر ببینید.برای مقایسه هم بد نیست.

 9. saied

  امروز قسمت 19 قهوه تلخو دیدم، لعبت الملوک اداره شعر و ادب و ترب! رو راه اندازی کرد و خودش قسمت شعرو انتخاب کرد، یاد رییس فرهنگستان هنر افتادم! باباشاه رییس قسمت ادب شد که همش فحش میداد!
  چند شب پیش برنامه “صرفا جهت اطلاع” تو بخشهای خبری اشاره ایی به سخنان رییس جمهور کرد ” آبو اونجایی بریز که داره میسوزه”!، یاده بددهنی های جهانگیرخان و باباشاه افتادم گفتم نکنه داره به این اشاره می کنه. اینجور حرف زدن از سیاستمدارها دور از انتظاره!
  الان که سری هفتم این مجموعه پخش شده دغدغه اینو دارم که به سری 30ام نرسه! امیدوارم که بتونم این سریالو تا آخر ببینم!

 10. saied

  سلام به همه. اونایی که قهوه تلخو تا الان کامل دیدن میشه نظرشونو در مورده این کار مدیری بگند البته بدور از مسائل مادی!!!؟؟؟؟؟ مثلا نحوه کارگردانی، بازی بازیگران، تصویر برداری، صدا برداری و … . اول خودم! مهران مدیری سوژه جالبیو انتخاب کرده ولی با پاورچین و شبهای برره و مرد هزار چهره انتظار بیشتری از این کار دارم! منتظرم تا اومدن خودش! سیامک انصاری کپی خوده مهران مدیری بازی می کنه با همون حالات مثل نگاه تو دوربین، گفتن جااااان! و غنچه کردن لبش! از روی تعجب. تصویر برداریش خوبه و صدا تو بعضی جاها بم میشه . موسیقی متنش از هر دری سخنیه ! البته بیشتر جاها خوب کار شده، ولی نمی فهمم چرا بعضی جاها مثل “یه برنامه زنده که رو سن با کیبرد کار میشه” کار شده، مثل صحنه غذا خوردنه کاترین با قاشق. خودم نظرم در کل نسبت به این مجموعه خوبه!
  یه سوال: بعضیها میگند که این سریال داره تاریخو مسخره می کنه شما چی میگید؟

  • Hedieh

   @saied, قسمت های اول قهوه ی تلخ رو که خریدم و دیدم راستش اولش یه کم خورد تو ذوقم.البته ظرافت های زیادی مخصوصا تو دیالوگ هاش داشت واز اون جایی که من کلا سیامک انصاری رو خیلی دوست دارم بقیه قسمت ها رو هم خریدم و دیدم. مثل کارهای قبلی مدیری خنده دار نبود. قسمت های بعدی که اومد یه جورایی با نوع کار آشناتر شدم و راحت تر پذیرفتم که در این کار نباید انتظار داشته باشم که مدام بخندم.با ورود خود مهران مدیری هم که کار خیلی بهتر شده است.البته شاید الان یک مقدار برای نظر دادن زود باشد و شاید هنوز قصه و بازی ها روی روالی که باید نیفتاده باشند اما در کل نظراتی که تا به حال راجع به کار و بازی ها دارم:به نظر من نباید تعصب بی جا داشت.کارهای مهران مدیری در اکثر مواقع طنز ظریف اجتماعی سیاسی و لودگی را با هم دارد.در بعضی کارها بیشتر و در بعضی کمتر.در مورد قهوه ی تلخ گاهی این لودگی و اصرار بر شوخی ها آزاردهنده است که مطمئنا با جلو رفتن قصه بهتر خواهد شد.(یکی دیگر از ویژگی های کارهای مدیری) در مورد بازی ها من خودم شخصا هیچ مشکلی با بازی سیامک انصاری و این که عده ای معتقدند تکرار بازی های قبلی اوست ندارم.به هر حال هر بازیگری ویژگی های خود را دارد.اگر بازی سیامک انصاری در نقش کیانوش در شب های برره را بهترین بازی سریالی او در نظر بگیریم(و بهترین شخصیت پردازی,من که نمی توانم فکر کنم کسی بهتر از سیامک انصاری قادر به ایفای نقش باشد)بازی او در قهوه ی تلخ با اندکی اغماض در همان سطح است(هر چند با شخصیت پردازی به مراتب ضعیف تر که بر بازی تاثیرگذار است),بازی محمدرضا هدایتی مثل همیشه خوب است و نکته ی قابل توجه برای من بازی خوب هادی کاظمی در نقش باباشاه است.برزو ارجمند ,عارف لرستانی,الیکا عبدارزاقی هم بسیار خوب بازی می کنند و بیننده با نقش هایشان ارتباط برقرار می کند.خود مهران مدیری هم که گفتن ندارد.سایر بازیگران مثل سحر زکریا,رضا فیض نوروزی,سحر جعفری جوزانی,رضا نیکخواه,فلامک جنیدی بازی های همیشگی و قابل قبول از خود ارائه می دهند.بازی شایان احدی فر,علی لک پوریان,نادر سلیمانی,آرام جعفری ,شادی احدی فر و تعدادی دیگر از بازیگران برای شخص من بسیار آزاردهنده است.(هرچند شاید ویژگی های نقش هایشان در این مورد بی تاثیر نباشد!)بازی سایر بازیگران هم در حد بسیار متوسط ارائه می شود.راستش در مورد نکات فنی مثل تصویربرداری و صدا خیلی نمی تونم نظر بدم چون چیزی در موردش نمی دونم.در کل کیفیت تصویر حداقل تو CD هایی که من داشتم خیلی خوب نبود.کارگردانی تا این جا به نظرم قابل قبوله ولی فکر می کنم همه رو این نکته که می تونه خیلی بهتر باشه اتفاق نظر داشته باشند(با توجه به نام مهران مدیری و توقعاتی که ازش داریم) در مورد مسخره کردن تاریخ که من معتقدم تاریخ ما مخصوصا از دوره ی قاجار به بعد رسما مسخره هست.کافیه آدم 2 -3 تا کتاب مربوط به دوره ی قاجار رو بخونه.آون وقته که با دیدن این مجموعه و این که چقدر شبیه به واقعیت های اون دوره (و حتی همین حالا!)است خنده اش که نمی گیره هیچ گریه هم می کنه.مگه غیر از اینه که پادشاه های دوره ی قاجار عملا ایران را بر باد دادند و یه جورایی عامل رسیدن ماها به اینجا شدن؟؟!

 11. saied

  با احترام.
  1)جوایز بخاطره اینه که به سود کلان برسه! باید دید میرسه یا نه. (در ضمن با تهیه کنندگان بیشتر موافقم تا سازندگان )
  2)خیلی ها رو میشناسم که اصلا این سریالو نمیخرن پس چیزی تو پاچشون نمیره کسیم که میخره دوست داشته خریده. کپی رایت برای بقیه هم صادقه نه فقط قهوه تلخ. صداوسیما دولتی نیست.( اولین کسی که دوست نداشت بخره صداوسیما بوده! )
  3)اینجور پخش کردن ریسک بالایی داره (منظورم اینه که برای اولین بار روی CD وارد بازار بشه چون بقیه فیلمها یا از TV پخش شده یا تو سینما اکران شده) اونایی که اسمشون اومده محبوبیت مدیری رو ندارند، به غیر از عطاران! الان بیشتر فیلمهای روی پرده سینما فقط مادی نگرند پس خیلی وقته که این اتفاق افتاده! (متاسفانه)
  4) بیچاره سنتوری! فیلمشو دیدم نمیدونم برای چی توقیف شد بعدشم که بخاطر گلشیفته فراهانی توقیفه.(واقعا دلم برای سنتوریها سوخت). الان مشخص شد که اگه سریالی تو TV پخش نشه میتونه پخش خانگی بشه که با قلب یخی شروع شد. اگه فهمیدی قهوه تلخ چطور مجوز پخش آزاد گرفت به منم بگو !
  5)اگه TV ببینه سریالی مخاطب براش جمع میکنه از هر لحاظ حمایت میکنه مثل بزنگاه عطاران. آقایان تهیه کننده اینو خواستن نه مدیری. من از تهیه کنندگان این سریال مصاحبه ایی یا صحبتی ندیدمو نشنیدم.
  امیدوارم که ذهنت برای چیزای دیگه جوابگو باشه! فکرتو با اینا مشغول نکن !

 12. مجید

  من با مهران مدیری مشکلی ندارم. و همچنین قبول دارم که فرهنگ کپی رایت باید جا بیافته . اما چند تا سوال برام اینجا بوجود اومده ؟
  1) جوایز هفتگی اونم هر هفته بیش از یک میلیارد ریال چه معنی داره ؟ جز اینکه بیانگر سود کلان سازندگان رو میرسونه؟
  2) آیا فقط کپی کردن کاری غیر اخلاقی و غیر انسانی هست و تو پاچه ملت کردن بخاطر عدم توافق با دولت کار درست و اخلاقی است ؟
  3) آیا این راه ، راهی رو برای سایر سازندگان طنز از قبیل مهران غفوریان ، جواد رضویان ، و سایر تهیه کنندگان که 100% به نفع مادی 1 عده و ضرر ملت هست باز نمیکنه؟
  4) دلیل پخش نشدن سریال چی بوده ؟ ندادن مجوز پخش ؟ پس با چه مجوزی داره توزیع آزاد میشه ؟ پس فرق این سریال با سینمایی سنتوری که به هیچ وجه نه اجازه پخش پیدا کرد نه اجازه توزیع چیه ؟
  5) آیا جز اینه که بخشی از درآمد صدا و سیما از طریق پیامهای بازرگانی تأمین میشه ؟ پس چرا باید آقای مدیری ادعا کنند که سود پیام بازرگانی بین سریال هم سهم ایشان است؟ که نتیجه اش عدم توافق بین صدا و سیما و آقای مدیری شود؟

  من نمیدونم شاید ذهن من جوابگوی این سوالات نیست اما اگه کسی جوابی داره به منم بگه بلکه من هم اگاه شم. ممنون از همه دوستان .

 13. حسين

  باسلام
  اولاًدرخصوص دوستي كه راجع به نرم افزارهاي خارجي وكرك شده آن گفتند جاي تامل داردكه براساس فتاوي صادرشده استفاده نرم افزارهاي خارجي كرك شده بلااشكال قلمدادگرديده ثانياً :اتخاذسياست گذاري هاي ارزنده تري وجودداردكه شايد نيازبه التماس ودرخواست آقاي مديري نباشد شمافعلاً ادامه دهيد شايد اگرزمينه مناسبي فراهم آمد راهكارمورداشاره رابه عرض خواهم رساندتاازاين مصيبت عظماي فرهنگي خلاص شويم .موفق باشيد

 14. saied

  با سلام دوباره!
  به گزارش فارس، اولین قرعه‌کشی هفتگی «قهوه تلخ»،برگزارشد. از میان ۸۷۲ هزار و ۶۱۱ نفر شرکت‌کننده (که از میان بالغ بر یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر انتخاب شده بودند) ۵ هزار نفر به قید قرعه انتخاب شدند! یعنی فروش سری اول قهوه تلخ اینقدر شده. مثل اینکه قهوه تلخ از هر لحاظ می خاد رکورد بزنه ! در ضمن برای عمده فروشان و خورده فروشان هم جایزه گذاشته 15 تا ماشین . برید تو سایت قهوه تلخ ببینید. ایول به همه !

 15. میترا

  سلام
  من عاشق سریال های آقای مدیری هستم. ایشون سوپر استار طنز ایرانن. باهوش و دلنشین. قهوه تلخ عالیه. مطمئنم.با پک اول که خیلی بهمون خوش گذشت. مرسی آقای مدیری

 16. حمید

  این مجموعه 30 فصل دارد و هر فصل در 1 هقته ارائه می شود که 2500 تومان قیمت دارد پس میشود 30 هفته که پس از 7ماه به اتمام میرسد؟! چون قصه ها ادامه دار به نظر می رسد پس مخاطبان ترغیب می شوند که همه قسمت ها راتهیه کنند که 72500 تومان می شود(90قسمت)!! و اگر همین نیم میلیون نفر را حساب کنیم به عنوان مخاطب دایم مبلغی حدود 36 میلیارد تومن نصیب این گروه و شرکت پخش کننده خواهد شد!!! حالا فهمیدم چرا قبول نکردند که تو تلویزیون پخش بشه…!

  • وارطان

   @حمید, به نظرم چيزي كه در اين عصر از هرچيزي ارزشمندتره ايده است كه مهران مديري هم خوب اين ايده‌ها رو داره. پس نوش جونش. لياقتش رو داره. اگه ميتونيم ما هم بياييم كاري بكنيم كه ايده جديدي توش باشه و اينجوري به رفاه هم برسيم كه اگه تونستيم همچين كاري بكنيم اون موقع نوش جون ما. چرا عادت كرديم پولدار شدن رو صرفا در گروي دزدي، كلاهبرداري، واسطه‌گري و اين چيزها بدونيم؟؟؟

 17. رضا

  بخریم؟ مگه این نرم افزارهای خارجی که ما داریم ازش استفاده می کنیم و همه هم کرک شدن با زحمت و خرج هزینه و وقت بدست نیومدند؟ چرا فقط با برنامه ها و فیلم های ایرانی باید این طور رفتار بشود؟!!!

 18. اشنا

  سلام
  خواهر كوچك من اين سي دي ها رو خريده بود و ما به همراه هم اين فيلم را ديديم و لذت برديم ولي به احترام مهران مديري و نيز براي داشتن مجموعه اين فيلم كه همسرم علاقه زيادي به آن دارد يك نسخه از اين سريال را خريدم. چون جان مهران مديري بيشتر از 2500 تومن براي ما ارزش دارد.

 19. کیوان

  ما خریدیم زرر نداشت شما هم بخرید

  فقط جرا اینفدر کیفیت پاینه اگه دیویدی بود بهتر نبوذ

 20. نیما معمار

  سلام من یه سایتی میشناسم که می تونین قهوه تلخ را سفارش دهید ومتاسفم که شبکه3 حق پخش این فیلم را بر عهده نگرفته است و1 چیز اگه این را سفارش دهم تمام قسمت ها را دریافت خواهم کرد؟ ممنون

 21. saied

  با سلام
  با خرید قهوه تلخ و سایر محصولات فرهنگی و هنری هنرمندان موافقم. دوستداران هر هنرمندی با تهیه نسخه اصل آثار ، از هنرمند محبوبشان حمایت می کنند. عده ایی بر این عقیده اند که فقط برای پر کردن جیبه ! اما چرا این فکر در مورد ماشین یا لپ تاپ و …. نیست ؟ چون این محصولات فیزیکی اند و آثار هنرمندان بیشتر غیر فیزیکی ؟ سری اول این مجموعه را دیدم و به نظر من که بازی بازیگران آن بسیار عالی بود و چشمگیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *