راه اندازی راه انداز وبلاگنویسی با وردپرس

دامنه و فضای ثبتی من، دارای امکان ۱۰ زیردامنه و ۲ دیتابیس می باشد. مدتی بود به فکر استفاده بیشتر از این امکانات بودم و داشتم بررسی هایی میکردم ببینم چه میشه کرد؟ تا اینکه بالاخره یک زیردامنه تعریف کرده و یک دیتابیس دیگر هم ایجاد کردم. نسخه دیگری از نرم افزار وردپرس را نصب کرده و پست های نویسنده های دیگری که در وبلاگ خودم داشتم را به آنجا منتقل کردم. مزایای این کار به شرح زیر است:
۱- دوستانی که علاقمند به یادگیری راه اندازی یک وبلاگ با استفاده از وردپرس.ارگ میباشند، می توانند از این فضا بعنوان یک کارگاه آموزشی استفاده کنند.
۲- دوستانی که علاقمند به نوشتن در وبلاگ گروهی هستند میتوانند از این فضا موقتا استفاده کنند. البته پستهای آنها نگهداری میشود ولی با توجه به کمبود امکانات (میزان فضا و همچنین پهنای باند) توصیه میشود بیشتر برای شروع و آموزش استفاده کنند و سپس اقدام به تاسیس وبلاگ مستقل نمایند.
۳- پستهای موجود در این فضا، از پستهای شخصی خودم جدا هستند و بررسی آماری تعداد پست ها و کامنتها ساده تر میشود.۳ جواب برای “راه اندازی راه انداز وبلاگنویسی با وردپرس”

 1. […] اول یه وبلاگ گروهی بود و بعد رویکرد آموزشی پیدا کرد و نهایتا در پروژه WPMU حذف شد. البته بقایایی از آن در […]

 2. من سعید ۲۰ ساله از مشهد دنبال یه دوست دختر میگردم ۰۹۱۵…۲

  [پاسخ]

  خسروبیگی پاسخ در تاريخ مارس 26th, 2011 23:26:

  @saeed,
  ?

  [پاسخ]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون