خودزنی

1- چرا اینترنت چیز خوبیست؟؟؟ (نمیدونستم سایتی با این آدرس هست! البته منظور من این سایت و فقط این سایت نیست! کل اینترنت است که نمیشود لینکی برای آن گذاشت! )
به دلیل اینکه من در اینترنت به چشمم میخورد “دولت خودزنی کرد!” نمیفهمم یعنی چی؟ بعد از چند روز می شنویم که وزیر سابق نفت (آقای هامانه) گفت: من استعفا نداده ام! بعد که روی موضوع فکر میکنم میفهمم این یعنی:

الف- همه رسانه های رسمی و رادیو تلویزیون جمهوری اسلامی دروغ گفته اند. چون آنها گفتند استعفا داده!
ب- رییس جمهور دروغگوست!!! یه آدم معمولی اگر دروغ بگه شاید به جایی برنخوره ولی رییس جمهور که دروغ بگه یعنی خودزنی، یعنی مردم بدانید و مطمئن باشید که من دروغ میگم، و مطمئن تر باشید که نه فقط در این یک مورد، که (بر اساس ضرب المثل مشت نمونه خروار است) قطعا در موارد بسیار دیگری تا به حال به شما دروغ گفته و از این پس هم حتما خواهم گفت!
ج- وزیر نفت با اعلام این موضوع خودش و احمدی نژاد و دولت را زده است! من استعفا نداده ام یعنی برکنارم کرده اند!!! و یعنی احمدی نژاد دروغگوست!

پس خوبی اینترنت اینه که قبل از اعلام وزیر استعفا نداده بلکه برکنار شده نفت، میشه فهمید احمدی نژاد دروغگوست! و بعد میشه نتیجه گرفت که پس نباید دفعه بعد به او رای داد!
2- صنوبر در این پست نوشته: نگویید پیامک، بگویید اس ام اس.
ببینید من با استفاده از کلمه پیامک به جای اس ام اس موافقم. به نظر من کلمه پیامک قشنگتر است. ولی مهمتر از آن اینست:

عزیزان دل، چرا گیر نمیدید به صدا و سیما؟ چرا نمیگید: آقا شما که میگید نگوییم اس ام اس بگوییم پیامک، چرا نمی آیید سیستم و نرم افزاری را بکار بگیرید که برای ارسال پیامک به gateway ها ملت مجبور نباشند pinglish بنویسند؟؟؟ وقتی ما مردم را مجبور میکنیم که از حروف لاتین برای نوشتن متن پیامهای خود استفاده کنند یعنی خودزنی دیگه !!! خودزنی که شاخ و دم نداره!

2 Replies to “خودزنی”

 1. علیرضا حسینی

  [وزیر نفت گفت من استعفا نداده‌ام]
  خیـــــــــــــــــــــلی زود قضاوت کردی.
  شما مطمئنی وزیر نفت راستگو است؟ خب شاید داده و حالا میگه ندادم.
  با این حرفتون از صداوسیما تا رئیس‌جمهور و همه‌وهمه رو می‌برید زیر سوال چنانکه گویی وزیر نفت را از قبل می‌شناسید و به صداقت کلامش ایمان دارید.

 2. مرتضی بهمنی

  سلام
  می بخشید که در مورد اف تی پی پاسخی ندادم ! ولی این رو بگم که من استفاده نمی کنم از اف تی پی ! هر چی هم برای این ساپورت سایتم میل میزنم تا جواب بگیرم و بگم چطور میشه که بشه ! جواب نمیده لامصب !
  در ضمن این رو هم ببین ! پلاگین google sitemap generator هم پارسی شد ! به صورت کاملاً استاندارد ! خواستی دانلود کن و تست کن و اگه خوشت اومد بهش توی لینکدونی ات لینک بده !
  http://www.pixelpost.ir/weblog/1386/05/wordpress/google-sitemap-generator-persian-ver.html

  قربانت / مرتضی بهمنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *