سیب زمینی کُفته

1- نویسنده این مطلب به زیبایی شرایط اخیر و احیانا آتی احمدی‌نژاد را به تصویر کلام کشیده است. با خواندن این مطلب برای چندمین بار سخن یکی از دوستان به ذهنم خطور کرد. روزی دوستی پرسید: “شیرو” تو سریال سلطان و شبان یادته؟ گفتم بله. گفت این احمدی‌نژاد در واقع همون شیروست!
2- این طرح رو که دیدم ناخودآگاه یاد امام خمینی و جریان پذیرش قطعنامه افتادم! سران مملکت ما باید شجاعت و قربانی شدن برای دیگران را از ایشان یاد میگرفتند! البته هنوز هم خیلی دیر نشده ولی نباید دیرتر بشه.
3-روزی با همسرم دعوا کردیم و او به قهر به خانه مادرش شد. من برای بچه‌ها سیب زمینی کُفته (اراکیها به سیب زمینی آب‌پز کوفته، کُفته گویند! البته اضافات دیگری هم دارد) درست کردم که به مذاق مصطفی که تا آنموقع نخورده بود، خوش آمد و تا مدتها دائم از مادر خود میخواست برایمان سیب زمینی کُفته درست کند!

4 Replies to “سیب زمینی کُفته”

  1. سلیمانی پور

    استاد خسروبیگی عزیز ! سلام
    از اینکه لطف کردید و به وبلاگ من سر زدید ممنونم و از اینکه “دانستنی های وبلاگ نویسی” را به حساب آوردید متشکرم . راستش من یک هفته ای بیشتر نیست که این وبلاگ را راه اندازی کرده ام و برای پربارتر شدن آن هر روز بیشتر تلاش می کنم ؛ ( قبلا به صورت آزمایشی و نه به طور جدی در سرویس های مختلف ، وبلاگ هایی داشته ام ) اما در وبلاگ” دانستنی های وبلاگ نویسی ” که در حقیقت نقطه آغاز حضور من در عرصه وبلاگ نویسی است هدف من این است که با استفاده از دانش و تجربیات ارزنده دوستانی مثل شما و نیز اطلاعات ناچیز خودم ، مجموعه ای از مطالب و دانستنی های مفید و تخصصی درباره فن و هنر وبلاگ نویسی را گردآوری نموده و به عنوان مرجعی مناسب ، به وبلاگ نویسان مبتدی عرضه کنم . البته ضمن اینکه خودم نیز در آغاز راه هستم و در مقابل اساتیدی مانند شما ( که با راه اندازی ” گروه لاگ ” و نیز ارائه مطالب ارزشمندی در وبلاگتان گام هایی در این زمینه برداشته اید) حرفی برای گفتن ندارم اما در عین حال چون مدتی به جمع آوری اطلاعاتی فراوان در زمینه وبلاگ نویسی مشغول بوده و برای آموختن و کسب تجربه در این زمینه تلاش هایی کرده ام به خود جرأت تدارک چنین وبلاگی را دادم . قطعا با استفاده از نظرات ، راهنمایی ها و تجربیات دوستان بتوانم به هدف و خواسته خود جامه عمل بپوشانم .
    پس همچنان منتظر نظرات و راهنمایی های شما در وبلاگم هستم .
    همیشه موفق باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *