نهایی شدن تغییرات دامنه و هاست و کانتر!

1- خب همونطور که اینجا گفته بودم، ایمیل جدیدی تعریف و فعال کرده ام. اکانتی هم برای آن به جی‌میل اضافه کردم که با کمک اون وقتی از جی‌میل ایمیل میفرستم، آدرس فرستنده رو میزنه kh…@midinternet.com از اونطرف هم ایمیلهای دریافتی برای ایمیل شخصی با استفاده از امکانات خوب کنترل پنل هاست، اتوماتیک روی جی‌میل فوروارد میشه. ظاهرا همه چیز Ok هست. ضمنا یادتون باشه که هنوز آدرس جی‌میل قبلیم وجود داره و فعاله. جی‌میل خیلی خوبه! میتونید توش چند تا اکانت تعریف کنید. میتونه ایمیلهای آدرسهای دیگرتون رو هم (با چند پروتکل) بیاره داخل خودش. میتونید جی‌میلهاتون رو فوروارد کنید روی یه آدرس دیگه و … کاش میشد ایمیلهای یاهو رو هم فوروارد کرد روی جی‌میل. در اینصورت دیگه مجبور نبودیم از Vacation responder استفاده کنیم!
2- با پایان یافتن اعتبار grlog و با توجه به مشکلی که در استفاده از horde برای خواندن ایمیلها داشتم، مجبور شدیم (با کمک پشتیبانی و همکاری خوب پرشین‌تولز) تغییراتی جزئی در مشخصات فضای میزبانی وب بدهیم که تجربه خوبی بود. جابجا کردن فایلها توسط بخش پشتیبانی و امکان بکاپ کنترل پنل خیلی بهم کمک کرد که کار سریع انجام بشه!
3- باز هم با استفاده از امکانات کنترل پنل (CGI Center)، یک کانتر ایجاد و فعال کرده‌ام که فعلا تحت آزمایشه! بعد از اتمام آزمایش با استفاده از نتایج آمارگیری وبگذر و آنالیتیکس ؛ مقدار این کانتر رو ست میکنم!!!
4- لینکها هم کمی جمع وجورتر شدند! سایدبار خیلی طولانی بود! به آقای منجمی پیشنهاد داده ام که بخش بایگانی شمسی را هم به صورت لیست بازشو پیاده سازی کنند. اینکار باعث جمع و جورتر شدن سایدبارها خواهد شد.

پی نوشت: این ویدئوی زیبا را هم در یوتیوب ببینید!

2 Replies to “نهایی شدن تغییرات دامنه و هاست و کانتر!”

  1. Ali

    چقدر از پرشين تولز گرفتي كه اينقدر ازشون بالا ميري؟!
    راستي به آدمايي مثل شما در اصطلاح اينترنتي n00b گفته ميشود!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *