زیارت

اینجانب -عباس- به همراه همسرم – زهرا – به خواست خدا، به زودی  عازم کربلای معلی و نجف اشرف هستیم و نائب الزیاره شما. سلام شما را خواهیم رساند و به وساطت ائمه از خداوند خواهیم خواست که حوائج شما را برآورده به خیر کند. فرزندانم (مجتبی و مصطفی) را به خدا می‌سپاریم. انشاءالله برگردیم،  به موسوی رای میدهیم.

یاد روزهایی که در جبهه، به عشق حسین علیه السلام، میخواندیم«کربلا کربلا ما داریم می‌آییم» به خیر. خدا رو شکر که بالاخره این امر محقق شد و امام حسین که اسوه مظلومیت و مقاومت و آزادگی  است، ما را به حضور پذیرفت. علی علیه السلام مظهر شجاعت و عدالت و همه خوبیها که روزها نخلستان آباد میکرد و شبها نان به فقرا میرساند، کجا و این مدعی مهرورزی و عدالت‌گستری کجا؟ از علی علیه السلام خواهم خواست که کسانی را که ادعای دروغین دارند و یا میخواهند که به عدالت رفتار کنند اما راهش را نمیدانند و علیرغم نادانی، بر مدیریت جهان اصرار میکنند، رسوا کند!

یکی از بزرگترین خواسته های من از علی و حسین و عباس سلام الله علیهم اینست که شر احمدی‌نژاد و امثال او از سر این ملت و این مملکت کم شود و آنجا از صمیم قلب دعا خواهم کرد و از ائمه معصوم و دیگر اولیای الهی محقق شدن این خواسته را طلب خواهم کرد. اشتباه میکنید اگر فکر میکنید معتقدم که احمدی‌نژاد آدم بدی است. خیر؛ او رییس جمهور بدی است!

التماس دعا

همین

One Reply to “زیارت”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *