ایمیلهای من

۱- دیروز با کمک این لینک، پلاگین Stat Traq را نصب کردم. ظاهرا امکانات خوبی داره و اطلاعات زیادی جمع آوری میکنه. دو جدول به جداول دیتا بیس وردپرس اضافه میکنه و اطلاعات رو در اونها ذخیره میکنه. باید نتایجش رو با ابزارهای دیگه مثل آنالیتیکس مقایسه کنم ببینم چی میشه!
۲- اولین اکانت ایمیلم را در hotmail ایجاد کرده بودم . دومیش در یاهو بود و سومی در جی‌میل! پس از مدتی کار کردن با جی میل -در شرایطی که اونموقع فضای جی میل ۱ گیگ بود و فضای هات میل ۲ مگ- هات میل را کنار گذاشتم. با یاهو خیلی کم کار کردم. فقط تعدادی از پروژه های ارسالی توسط دانشجویان در نیمسال ۸۴۱ را در آن داشتم که آنها را هم امروز به آدرس ایمیل پروژه های دانشجویان در جی میل فوروارد کردم و دیگر مرا با ایمیل یاهو کاری نیست! ( + )
۳- اولین ایمیلم (از بین ۳۴۸۱ ایمیل موجود) در جی میل برای دوست عزیزم آصف بود.

اولین جی میل من

۴- این جی میل هم بد نیست یک اپشن Oldest اضافه کنه که اگر یکی مثل من خواست یه دفعه بره قدیمی ترین ایمیلشو بیاره راحت باشه! اما راه داره! راهش اینه همه ایمیلها را در All Mail انتخاب کنید و به Inbox بفرستید. برای Inbox کلید Oldest داره!

نقص

One Reply to “ایمیلهای من”

  1. وارطان

    آقا دمت گرم. بعداز این پست شما رفتم قدیمی ترین ایمیلهایی رو که تو جی میل داشتم یه بار دیگه چک کردم. خیلی حال داد. یه جور تجدید خاطره بود. با وجود این من بیشتر از یاهو استفاده میکنم و یه جورایی ازش خوشم میاد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *