ایمیلهای من

1- دیروز با کمک این لینک، پلاگین Stat Traq را نصب کردم. ظاهرا امکانات خوبی داره و اطلاعات زیادی جمع آوری میکنه. دو جدول به جداول دیتا بیس وردپرس اضافه میکنه و اطلاعات رو در اونها ذخیره میکنه. باید نتایجش رو با ابزارهای دیگه مثل آنالیتیکس مقایسه کنم ببینم چی میشه!
2- اولین اکانت ایمیلم را در hotmail ایجاد کرده بودم . دومیش در یاهو بود و سومی در جی‌میل! پس از مدتی کار کردن با جی میل -در شرایطی که اونموقع فضای جی میل 1 گیگ بود و فضای هات میل 2 مگ- هات میل را کنار گذاشتم. با یاهو خیلی کم کار کردم. فقط تعدادی از پروژه های ارسالی توسط دانشجویان در نیمسال 841 را در آن داشتم که آنها را هم امروز به آدرس ایمیل پروژه های دانشجویان در جی میل فوروارد کردم و دیگر مرا با ایمیل یاهو کاری نیست! ( + )
3- اولین ایمیلم (از بین 3481 ایمیل موجود) در جی میل برای دوست عزیزم آصف بود.

اولین جی میل من

4- این جی میل هم بد نیست یک اپشن Oldest اضافه کنه که اگر یکی مثل من خواست یه دفعه بره قدیمی ترین ایمیلشو بیاره راحت باشه! اما راه داره! راهش اینه همه ایمیلها را در All Mail انتخاب کنید و به Inbox بفرستید. برای Inbox کلید Oldest داره!

نقص

One Reply to “ایمیلهای من”

  1. وارطان

    آقا دمت گرم. بعداز اين پست شما رفتم قديمي ترين ايميلهايي رو كه تو جي ميل داشتم يه بار ديگه چك كردم. خيلي حال داد. يه جور تجديد خاطره بود. با وجود اين من بيشتر از ياهو استفاده ميكنم و يه جورايي ازش خوشم مياد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *