چرا ما نکنیم؟؟؟

خب، به نظر میرسد اغلب مردم کوچه و بازار در اینکه آقای پالیزدار و اکثر کسانی که ایشان نام برده‌اند فساد مالی (اقتصادی) دارند، شک ندارند؟! (این علامت سوال اخیری که گذاشتم بخاطر اصل مسئله نیست بلکه بخاطر بعد ِ مسئله هست! منظورم اینه که حالا که اکثر مردم اینو قبول دارند، چرا کارایی میکنند که با قبول این موضوع منافات داره؟!) این خبر رو بخونید. در بخشی از اون نوشته: در رابطه با همین پیگیری‌ها در بانک ملت به این مورد برخورد شد که آقای پالیزدار از سال ۷۳ – ۷۴ مقداری از تسهیلات بانکی را دریافت کرده و بیش از ۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان از بانک تسهیلات گرفته است. سازمان این مورد را در بهمن ۸۶ گزارش داد و برای بانک ارسال کرد. و در بخش دیگری نوشته: در رابطه با ضوابط اجرایی بودجه نامه‌ای خدمت رییس جمهور نوشتیم و مسائلی که از نظر قانونی مطرح بود، ارایه کردیم. خوشبختانه با دستور رییس جمهور بخش‌هایی ازآن در هیات وزیران اصلاح شده و اکنون مشکلی وجود ندارد.
۱- تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزها
۲- (واعظان) چون به خلوت میروند، آن کار دیگر میکنند
۳- وای به روزی که بگندد نمک (آن روز دیگر فانتوم لازم نیست)
۴- آقای پالیزدار بعد از اینکه بند ۲ رو فهمیده و به اطلاعاتی در اون راستا دست پیدا کرده، با خودش گفته: چرا ما نکنیم؟! (فیض روح القدس ار باز مدد فرماید — دگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد)؟!
۵- (البته من خیلی کوچکتر از اونم که بخوام ایشونو نصیحت کنم؟!) نصیحت به آقای احمدی‌نژاد: به پالیزدار میگفتی اول بره خودشو پاک کنه (حسابشو) بعد بیاد افشاگری کنه!!!
۶- (اگر دروغ نباشه؟!) شاید اگر سازمان در بهمن ۸۶ گزارش نمیکرد، پالیزدار در اردیبهشت ۸۷ افشاگری نمیکرد؟!
۷- در رابطه با بودجه هم باید دید رییس جمهور چه دستوراتی (یا شاید قولهایی؟!) داده؟؟؟ خب الحمدلله که مشکل حل شده!

One Reply to “چرا ما نکنیم؟؟؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *