چرا ما نکنیم؟؟؟

خب، به نظر میرسد اغلب مردم کوچه و بازار در اینکه آقای پالیزدار و اکثر کسانی که ایشان نام برده‌اند فساد مالی (اقتصادی) دارند، شک ندارند؟! (این علامت سوال اخیری که گذاشتم بخاطر اصل مسئله نیست بلکه بخاطر بعد ِ مسئله هست! منظورم اینه که حالا که اکثر مردم اینو قبول دارند، چرا کارایی میکنند که با قبول این موضوع منافات داره؟!) این خبر رو بخونید. در بخشی از اون نوشته: در رابطه با همين پيگيري‌ها در بانك ملت به اين مورد برخورد شد كه آقاي پاليزدار از سال ۷۳ – ۷۴ مقداري از تسهيلات بانكي را دريافت كرده و بيش از ۶ ميليارد و ۳۰۰ ميليون تومان از بانك تسهيلات گرفته است. سازمان اين مورد را در بهمن ۸۶ گزارش داد و براي بانك ارسال كرد. و در بخش دیگری نوشته: در رابطه با ضوابط اجرايي بودجه نامه‌اي خدمت رييس جمهور نوشتيم و مسائلي كه از نظر قانوني مطرح بود، ارايه كرديم. خوشبختانه با دستور رييس جمهور بخش‌هايي ازآن در هيات وزيران اصلاح شده و اكنون مشكلي وجود ندارد.
۱- تا نباشد چیزکی، مردم نگویند چیزها
۲- (واعظان) چون به خلوت میروند، آن کار دیگر میکنند
۳- وای به روزی که بگندد نمک (آن روز دیگر فانتوم لازم نیست)
۴- آقای پالیزدار بعد از اینکه بند ۲ رو فهمیده و به اطلاعاتی در اون راستا دست پیدا کرده، با خودش گفته: چرا ما نکنیم؟! (فیض روح القدس ار باز مدد فرماید — دگران هم بکنند آنچه مسیحا میکرد)؟!
۵- (البته من خیلی کوچکتر از اونم که بخوام ایشونو نصیحت کنم؟!) نصیحت به آقای احمدی‌نژاد: به پالیزدار میگفتی اول بره خودشو پاک کنه (حسابشو) بعد بیاد افشاگری کنه!!!
۶- (اگر دروغ نباشه؟!) شاید اگر سازمان در بهمن ۸۶ گزارش نمیکرد، پالیزدار در اردیبهشت ۸۷ افشاگری نمیکرد؟!
۷- در رابطه با بودجه هم باید دید رییس جمهور چه دستوراتی (یا شاید قولهایی؟!) داده؟؟؟ خب الحمدلله که مشکل حل شده!یک جواب برای “چرا ما نکنیم؟؟؟”

  1. SALAM

    [پاسخ]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون