چه کسانی به شما لینک داده‌اند؟

۱- آقای دکتر رضا مرادی غیاث‌آبادی در اینجا مطلبی تحت عنوان «الگوریتم گاهشماری ایرانی برای نرم‌افزارهای مبدل تقویم‌ها» نوشته که توصیه میکنم بخونید. قبلا من در این پست گفته بودم که طول متوسط سال شمسی ۳۶۵.۲۴۲۲ روز هست و طول متوسط سال میلادی ۳۶۵.۲۴۲۵ و این اختلاف کوچک باعث میشود که در سالهای آتی مجبور شوند تقویم میلادی را اصلاح کنند! همچنین نویسنده مطلب فوق در خصوص آشفتگی تقویمی هم (که قبلا اینجا اشاره کرده بودم) اشاراتی دارد. در هر حال به نظر میرسد که الگوریتم پیشنهادی «آقای مارک جیسون دومینوس» دقیقترین الگوریتم موجود است.
۲- getclicky را در اینجا مطرح کرده بودیم. اشکالی که دارد اینست که نسخه رایگان آن آمار قبل‌تر از یک ماه را نمیدهد. اما مقایسه آمار اخیر این سایت و گوگل آنالیتیکس را در شکلهای زیر مشاهده کنید. اختلاف موجود در آمار این دو برای من غیر قابل توجیه هست! به نظر نمیرسد که آمار ارائه شده توسط سایت مذکور دقیقتر از google analytics  باشد!

محدوده تاریخ – آمار گوگل – آمار getclicky:

۳- «شاهنامه پشت هفت خوان» را اگر نخوانده‌اید، بخوانید!
۴- قبلا در داشبورد کنترل پنل وردپرس، اطلاعات incoming links از تکنوراتی گرفته میشد. اخیرا از گوگل کمک میگیرد!
در صفحه اصلی google روی more و سپس blogs کلیک کنید تا به صفحه google blog search وارد شوید. اینهم یکی دیگر از سرویسهای خوب گوگل است. شما میتوانید مشترک فید لینکهای ورودی به وبلاگتان شوید. تصاویر گویاترند!

12 Replies to “چه کسانی به شما لینک داده‌اند؟”

 1. عليرضااستكي

  مرکز تخصصی خریدوفروش وامهای بانک مسکن ( اوراق حق تقدم
  وام ۲۰ میلیونی بابت خرید ویا تکمیل واحد مسکونی زیر نظر کارشناس رسمی بانک
  تشکیل پرونده یک روزه

 2. كيميا

  باور کنید من دروغ نگفتم،از یه دوست کمک گرفتم تا ایمیلم رو راه بندازم اما بازم درست نشد به هر حال ببخشید فکر کردم ایمیلم درست شده.ببینید من رفتم یاهو ایمیلمو با پسوردشم نوشتم بعدش sing in
  کردم اما ایمیلم درست نشده،دیگه چیکار باید بکنم؟

 3. خسروبیگی

  «کیمیا» جان!
  می دانی چرا تشخیص دروغگویی یک نفر در مورد آدرس ایمیل سخت نیست؟
  چون فقط کافیه یه ایمیل به اون آدرس بفرستی و برگشت بخوره!
  حالا فهمیدی چرا دروغگویی؟!
  به همین سادگی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *