پیشنهادات حقیر سراپاتقصیر به Google

الف– امروز با کمک سوابق جستجوی گوگل در صفحه شخصی یا همون iGoogle ، شماره تلفن اعلام کد ملی رو که ۶۶۷۲۹۵۹۳ هست برای همکارم مجددا پیدا کردم.

ب– خب همونطور که میدونید تا حالا گوگل، اورکاتیو تیوبآنالیتیکس و … را خریده و ظاهرا داره فیدبرنر را هم میخره. این خیلی خوبه که شما از جایی سرویس بگیرید که بهترینهای سرویسهای اینترنتی رو ارائه بده. ولی آیا سرویسهای گوگل همه بی عیب و نقصند؟ مسلما نه. حالا چه باید کرد که کامل و بی عیب و نقص بشن؟ خب مسلمه که باید از پیشنهادات خوب کابران استفاده کنند! حالا چند پیشنهاد:
1- در Gmail برای خواندن هر ایمیل مجبورید مجددا به صفحه قبلی برگردید. یعنی بالا و پایین ایمیلها دکمه های Next , Previous رو نداره و این خیلی عذاب آوره !
2- ارائه سرویس فیدبرنر به مشتریان و تحقق خبر فوق!
3- امکان مشاهده کنترل شده آمار بازدید آنالیتیکس برای یک یوزر عمومی
4- نام کشور و شهرهای ایران را برای نمایش اطلاعات آب و هوا در صفحه شخصی اضافه کند.
5- اضافه کردن تقویم شمسی که دقیقترین تقویم دنیاست
6- ارایه سرویس وبلاگنویسی شبیه وردپرس یا خرید وردپرس
7- پس از تکمیل سرویسها، فروش سرویسها! یعنی منظورم اینه که سرویسها رایگان نباشه! البته الآن هم ظاهرا برخی سرویسها پولیه. مثل اینکه سرویس آمار بازدید برای سایتهایی که بازدید کننده خیلی زیادی دارند، پولیه. ببینید اگر پول بابت سرویسها پرداخت نکنیم، قدرشو نمیدونیم!
8- در صورت فروش سرویسها ، فراهم کردن امکانی که ایرانی ها (در ایران) هم بتوانند بخرند! چون وضعیت تجارت الکترونیک در ایران امیدبخش نیست (!) مثلا یه شرکت بشه نماینده گوگل در ایران و هزینه ها رو دریافت کنه و به گوگل بپردازه. شیوه پرداخت به این شرکت ایرانی هم مثل شیوه پرداخت به پرشین تولز باشه.
9- وقتی کسی با شما آفلاین چت میکنه (یعنی آفلاین هستید)، آنلاین که میشید، متوجه نمیشید مگر اینکه خودتون برید سوابق چت رو ببینید!

One Reply to “پیشنهادات حقیر سراپاتقصیر به Google”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *