شهید بهشتی؟

1- من امام خمینی – شهید بهشتی – شهید مطهری و آیت ا… طالقانی را خیلی زیاد قبول دارم. البته غیر از 14 معصوم دیگر انسانها جایز الخطا هستند. کامنت زیر را پای مطلب انتشار مقالات موهن و اقدام شيطانی يک پيرمرد ناهنجار نشان از يک توطئه شيطانی است از وبلاگ پاسدارن گذاشتم که نمیدونم چرا تا حالا منتشرش نکرده ؟!

ابوذر خان سلام
من شما را به میانه روی توصیه میکنم. من هم قبلا مثل شما و شاید تندرو تر بودم. ولی گذر عمر و افزایش تجربه و اطلاعات انسان را به جایی می رساند که برای هر چیزی به سرعت سینه چاک نکند و خیلی سریع قضاوت نکند. حادثه دانشگاه رازی را تحلیل کن و با ریشه یابی حوادث عملکردها را مورد بررسی قرار بده. البته من به شدت به این حرف شهید مظلوم و بزرگوار بهشتی معتقدم که : برادر و خواهر ، اشتباه مرا به حساب مکتبم مگذار. ولی آیا تا بحال شده به این فکر کنی و فکر کنیم که چرا شهید بهشتی اینجوری گفته؟ شاید دلیلش اینه که خیلی از مکتبی ها خیلی اشتباهات میکنند که اگر به حساب مکتب نوشته بشه آبروی دین و دیگر دینداران میره!

2- این روزها آب و هوای اراک خیلی عجیب غریب شده. چند روز پیش بین ساعت 10 تا 15 هوا به شدت گرم بود طوری که کولرها روشن شد ولی عصر و شب سرد میشد طوری که بخاریها روشن بود. من که یاد ندارم تو سالهای گذشته هیچ وقت همزمان در طول شبانه روز هم کولرها کار کرده باشند و هم بخاریها! دیروز ظهر تگرگ اومد. بعد از ظهر با دوچرخه رفتم خونه بابام اینا، تو راه از سرما یخ کردم. شب که خواستم برگردم بارون میومد و مجبور شدم با تاکسی برم. هوا هم خیلی سرد بود. تو تاکسی یکی میگفت: “زمان انقلاب مردم میگفتند به کوری چشم شاه زمستونم بهاره حالا برعکس باید بگیم به کوری چشم … بهارم زمستونه“!!! البته من فکر نمی کنم این موضوع ربطی به مسئولین داشته باشه. ولی خب در قرآن هم داریم که ان تنصروا… ینصرکم و من یتق ا… یجعل له مخرجا یعنی اگر خدا را یاری کنید خدا شما را یاری میکند و هرکس تقوای الهی پیشه کند خداوند راههای خروج از بحران و بن بست را به او نشان میدهد.

3- بند سومی که میخواستم بنویسم، یادم رفت!!!

پی نوشت: با جستجو در اینترنت بخشی از آیه دوم تصحیح شد.

One Reply to “شهید بهشتی؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *