شکست در مقابل عربستان، عید ما را خراب کرد!

1- صمیمانه ترین شادباش ها را از طرف خود و خانواده ام به شما و خانواده تان هدیه میکنم، آنهم به مناسبت روز نو و حلول سال جدید. سال جدیدتان، به امید خدا، سرشار از سلامتی و سعادت و قرین سربلندی و شادکامی باد. نوروز و عید سعید باستانی بر شما خوش و خرم. از خدا بخواهیم که  حداکثر 127 روز دیگر، سایه احمدی‌نژاد از سر این مملکت کوتاه شود.
2- امیدوارم از عکس زیر خوشتان بیاید:

day-night_0_28998

3- همانند شکست در کشتی، قدوم نامبارک آقای “ما میتوانیم”، مجددا  باعث شکست تیم ملی فوتبال در مقابل عربستان شد. بار دیگر خدا پوززنی کرد؟! نمیدانم چرا این آقا و اطرافیانش عبرت نمیگیرند؟ فکر کنم منظور ایشان از «ما میتوانیم» اینست که ایشان میتواند با حضور خود موجب شکست خودیها (بجای شکست رقبا و دشمنان!) شود. اگر اینگونه مسائل را خدا پیش نمی‌آورد، آقای دکتر مهندس، بعد از ادعای مدیریت جهان، ادعای خدایی میکرد! گرچه از این شکست ناراحتم، اما از طرفی خوشحالم! چون در صورتی که پیروز میشدیم، این، یک امتیاز تبلیغات انتخاباتی برای دکتر مهندس میشد! راستی یادتان نرود که بلافاصله بعد از انتخاب ایشان به ریاست جمهوری، وبا آمد!

4 Replies to “شکست در مقابل عربستان، عید ما را خراب کرد!”

  • خسروبیگی

   اصلا علی دایی شرایط مربیگری را نداشت:
   1- اصلا خودش بازی بلد نیست و نمیتواند حتی 2 متر توپ را همراه خود ببرد. فقط و فقط و فقط خوش شانس بود. جلوی دروازه حریف می ایستاد، توپ می آمد به کله ی مبارکش میخورد و میرفت توی گل!
   2- چون برخوردهای شخصی میکرد و عقده های قبلی را میخواست باز کند نباید مربی میشد. به همین دلیل اعضای تیم هم ازش حرف شنوی نداشتند
   3- از طرفی اعضای تیم او را در حد و رده خودشان میدیدند و میدانند و نه بالاتر. همچنین بعید میدانم که از دانش فنی آنچنانی نیز برخوردار باشد
   4- اصلا واجد شرایط مربیگری تیم ملی نبود. حالا شاید میتوانست مربی یک تیم داخلی بشود اما شایستگی مربی تیم ملی بودن را نداشت
   5- چرت و پرت میگفت و دم از لابی با خدا و … میزد که این حرفها به اعتقادات برخی لطمه زد
   6- مثل علی آبادی و احمدی نژاد بسیار بسیار بسیار پررو و مغرور است و خود را خدای فوتبال میدانست و اگر برکنار نمیشد، شاید بزودی ادعای مدیریت فوتبال جهان و سپس کل ورزش جهان را میکرد (همانند احمدی نژاد که ادعای مدیریت جهان دارد)

   • علیرضا حسینی

    البته من اینقدر تندرو نیستم. به نظر من «علی دایی» قابلیت‌های فنی داشته، چرا که اگر نداشت حتی همان یک‌سال هم به‌عنوان بازیکن جایگزین (ذخیره) نمی‌تونست در «بایرن مونیخ» بازی کنه. اما نظر شخصی‌ام اینه که ایشون آدم مغروری هستن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *