این جا خبری نیست

1- این سفیر لینک گاهی اوقات تکه های جالبی دارد که متاسفانه امکان لینک دادن به آنها هم نیست (یعنی هست، ها؛ ولی نیست!!!). من نمیدانم سیستم مدیریت محتوای آنها چیست و چرا اینطور است؟ شاید هم من بیسوادم و بلد نیستم باهاش خوب کار کنم؟! آخه برادر من، اولا چرا سیستم گاه شماریتون میلادیه؟ درثانی این دیگه چه جور قالبیه که وقتی لینک ثابت یه مطلب رو میزنی 80 تا مطلب دیگه رو کنارش نشون میده طوری که کسی نمیفهمه مطلب مورد نظر شما چی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (آدرس ایمیلشان هم که مشکل دارد!!!)
در حال حاضر در بخشی از صفحه اصلی آمده است:
تاج زاده به کمیته ویژه مجلس گفت : روز بعد از اعلام نتایج انتخابات به ستادهای انتخاباتی رفتم و گفتم نتیجه اعلام شده صحیح است و باید شکست را بپذیریم !!!
با توجه به اینکه تاج زاده از ظهر 22 خرداد (حمله به ستاد قیطریه ) و پیش از اعلام نتایج تا کنون در بازداشت به سر می برد
الف) اعضای کمیته ویژه دروغ می گویند
ب) تاج زاده ابله شده است
ج ) تاج زاده در دیدار کمیته ویژه ابله گیر آورده است
د ) گفت از حمام گرم کوی تو
ارسال‌کننده: esperso     ساعت: 02:07 PM     تاريخ: جمعه، 23 مردادماه 1388

تهیه و ارسال جهیزیه به کشورهای دیگر و بحران بی شوهری در ایران
مشهدبوی کجاست؟؟؟

2- دوست نویسنده ام، آقای نعمت اللهی چند روز پیش 2 کتاب برایم فرستاد. یکی از آنها “مجموعه داستان – اینجا خبری نیست – این روشنای نزدیک” است. انتشارات سخن گستر مشهد برای بار اول در سال 1388 آنرا چاپ کرده و متاسفانه آدرس ایمیل یا سایت یا وبلاگی، نه از 25 نویسنده داستانهای کوتاه کتاب در آن آمده و نه از گردآورنده (محسن سراجی).
عادت ندارم کتابی را نیمه تمام بگذارم مگر دیگر خیلی پرت و پلا باشد! همه‌ی داستانها را خواندم و خب طبیعی است که از برخی اصلا خوشم نیامد و برخی را بیشتر میپسندم. مثلا داستانهای «نزدیکتر از دیروز، دورتر از امروز» – «تاول» و «دو قدم تا شادی» و … خیلی جالب هستند.
نعمت الهی در قسمتی از دو  قدم تا شادی چیزی نوشته که باعث انفجار خنده برای من شد! تا به حال چند داستان از این دوست عزیز خوانده‌ام که تقریبا مشابه این داستان بوده‌اند. جالب است، بخوانید!

در فرصتهای آتی بخشهایی از این 3 داستان و احیانا داستانهای دیگر را برایتان خواهم نوشت. تا بعد…

One Reply to “این جا خبری نیست”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *