حس و حال/11 لینک

باز هم کمبود وقت و حال و نتیجه ش:

1- سینا در آیا میدانید که؟ تفاوتهای دولت احمدینژاد با دولتهای قبلی رو نوشته. از جمله: آیا می دانید که در جنگ 8 ساله ؛ سالانه بطور متوسط 125 میلیارد دلار خسارت به کشور وارد شد، اما عملکرد احمدی نژاد باعث شد سالانه 188 میلیارد دلار خسارت به کشور زده شود؟

2- Babak  این جملات ناصر حجازی را از خاطر نبریم را نوشته و در آن از جمله نوشته: به من می گویند عصبانی نشوم ، مگر بی غیرتم وقتی درد و مشکلات مردم را به چشم می بینم ، با بی تفاوتی از کنار آن بگذرم.آمده اند و یارانه ها را به مردم قالب کرده اند.زندگی مردم  بهتر نشده  که بدتر هم شده است .خدمت به مردم یعنی فراهم کردن رفاه و آسایش آنها اما متاسفانه شاهد نداری و سختی زندگی مردم هستیم.
دولت می گوید  چهل هزار تومان در ماه به مردم کمک میکنیم ، مگر مردم گدا هستند ؟ مردم ایران روی گنج خوابیده اند ، نفت، گاز و… دولت حق ندارد به مردم کمک کند،دولت  باید کار کند، خدمت کند و زحمت و دسترنج مردم   را دودستی تقدیم آنها نماید.
چهل هزار تومان در ماه به مردم می دهند و بعد چند برابر آن را از جیب مردم برداشت می کنند و سپس ادعای خدمت به مردم دارند. از دید مسوولین خدمت دولت به مردم یعنی کار کردن مردم برای دولت واینکه مردم کار کنند و پولشان را تقدیم دولت نمایند!
برای من گاز می آمد چهل هزار تومان و حالا می آید یک میلیون تومان. گاز به کشور همسایه با مبلغی بمراتب کمتر از آنچه از جیب مردم برداشت می کنند ، صادر می شود. با دیدن این شرایط نباید عصبانی شوم ؟ نباید حرص بخورم و شرایط جسمانی ام مثل امروز شود. من این حرفها را برای خودم نمی زنم.

3- اشتباه کردن بهترین راه یادگیری. برداشت تصویر زیر از اینجا:

4- آذرک در اینجا بیش از۵۰ شاهکار(!) عجیب احمدی‌نژاد به عنوان رییس جمهوراز سال ۱۳۸۴ تا کنون را لیست کرده. از جمله: اولین رییس جمهور که برای شرکت در جلسه عزل یکی از رقبای سابق انتخاباتی خود – میرحسین موسوی – از ریاست فرهنگستان، کارهای استانی را نیمه کاره رها و با یک هواپیمای دربست از شیراز به تهران عزیمت کرد

5- Mr. Martínez در اینجا کلا پیشنهاد کرده که نگران نباش! یکی از همکارانم که ضامن وام یکی دیگر از همکارانم شده، دائما همینرا به او توصیه میکند! ببینید:

6- bornanews از قول وزیر اقتصاد نوشته: یک میلیارد لیتر بنزین آماده صادرات داریم.
من میگم: وقتی بنزین سهمیه بندی شد، گفتند میخواهیم از محل صرفه‌جویی در واردات بنزین، 4 تا پالایشگاه بسازیم که دیگه نیازی به واردات بنزین نداشته باشیم. حالا به جای اینکه بنزین صادر کنید، بیایید و سهمیه‌بندی را حذف کنید!!!

7- aftabnews از قول احمدینژاد نوشته: جایگاه و اهمیت صنعت‌ نفت در اقتصاد ملی آنقدر مهم است که تصمیم گرفتم سرپرستی وزارت نفت را خود بر عهده داشته باشم.
من فکر میکنم: به دلیل همین اهمیت، و ایضا به این دلیل که غیر از خود احمدینژاد، هیچ کس دیگری کاملا خوب و حتی عالی، نمیتواند این صنعت را منهدم و از صفحه تاریخ و اقتصاد ایران حذف کند، خودش متولی این مهم شده است!

8- انقلاب اسلامی به گزارش پارسینه به نقل از زمانه، نوشته: نامه تکان دهنده خواهر “آمنه بهرامی” قربانی پرونده اسیدپاشی. از جمله در  متن این خبر آمده است:

آیا شما تضمین می‌کنید، اگر مجید موحدی بدون قصاص آزاد شد، خواهر من و خانواده ما و من که شاکی اولیه بودم در امان خواهیم بود؟ شما درمان آمنه را که خانواده موحدی هیچ بخشی از آن را نپرداختند و زحمت تهیه پولش را هم به خود تحمیل نکردند به شکل واقعی و جدی نمی‌بینید؟ شما می‌دانید هر عمل آمنه با وجود تخفیف‌ها چقدر هزینه برداشته است؟ هر عمل، دو الی هفت‌هزار یورو. به آن اضافه کنید هزینه انواع داروها و پمادها و کرم ها را؛ آن هم چندبار در طی روز. روزی که آمنه به تنهایی برای دوش‌گرفتن رفت و کاسه چشمش را خالی یافت وغش کرد، شما کجا بودید؟

9- جام جم  نوشته: هيچ قدرتي نمي‌تواند راه انقلاب را سد كند
فکر کنم گوینده هم به جنبش سبز پيوسته! منظور از هیچ قدرتی کیست؟ رهبری یا ریاست جمهوری؟!

10- نوری زاد در نامه به میرحسین نوشته: پدرت ماند تا تو را در حصار کسانی ببیند که آنان را پناه داده بود

11- c3212 reset code – برای ری ست:

و دست آخر اینکه:
از طریق فرم تماس برای یک پزشک مطلب زیر را نوشتم که نمیدانم چرا جواب نداده؟ شاید اصلا دریافت نکرده!

سلام
یک پزشک عزیز
ضرورت وجود نام نویسنده بعلاوه “:” (مثلا – فرانک مجیدی:) در اول هر پست را درک نمیکنم!
چرا؟
چه ضرورتی دارد؟ وقتی وردپرس نام نویسنده را جداگانه در محل مخصوصی منتشر کرده و براحتی با کلیک روی آن میتوان کل نوشته‌های آن نویسنده را دید!
معتقدم که آوردن نام نویسنده در متن اصلی زاید است و متن را خراب میکند؟
کاش فلسفه کارتان را برایم بنویسید
شاید قانع شوم
موفق باشید

راستی
… {این بخش خصوصی است}

و سوم اینکه:
نمیدانم بخش اضافی در ابتدای فرم تماس شما چیست که فیل.تر است؟ و کمی ترکیب فرم تماس را بهم زده است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *