کمبود اطلاعات

1- لیست اسامی کارشناسان رسمی دادگستری را از کتاب “کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان مرکزی”  چاپ اول درآوردم. این کتاب را کانون کارشناسان در دوره کارآموزی به من داده بود. ظاهرا نسخه جدید این کتاب در دست چاپ است.

2- لیست اسامی وکلای دادگستری را از کتاب “اسامی وکلای دادگستری ایران – اتحادیه سراسری کانونهای وکلای دادگستری ایران” درآوردم. ظاهرا سال چاپ آن 1386 است. این کتاب را از دوست عزیزم آقای افشین مدنی گرفتم که بدینوسیله از ایشان تشکر میشود.

3- لیست اسامی وکلای قوه قضاییه را از دفتر “هیئت مدیره مشاوران حقوقی و وکلای استان مرکزی” با هماهنگی آقایان صابری و شهرجردی دریافت کردم  که بدینوسیله از ایشان تشکر میشود. آقای شهرجردی گفتند که لیست بروز نیست!

4- برای لیست اسامی کارشناسان قوه قضاییه به سراغ آقایان سیفی و آقاخانی رفتم که نداشتند! دفتر ارشاد و معاضدت دادگستری شماره آقای قیاسی را به من داد. با ایشان تماس گرفته ام و قرار است انشاءالله فردا لیستی را نیز از ایشان بگیرم که گفتند ناقص است!

در هر صورت کمبود اطلاعات و بروز نبودن آن کاملا مشهود است. امیدوارم به مرور با کمک قضات، کارشناسان و وکلا،  اطلاعات کامل و بروز شود.

One Reply to “کمبود اطلاعات”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *