ارسال پیامکها

تا کنون، تعداد کل کارشناسان ۱۳۵ نفر و تعداد کل وکلا ۹۷ نفر میباشد. از شمار کارشناسان، شماره موبایل  ۹ نفر و از شمار وکلا، شماره موبایل ۱۸ نفر را ندارم.

در مجموع به ۲۰۴ نفر پیامک فرستاده و خبر راه اندازی پورتال را داده‌ام. از این تعداد افراد، تا کنون، ۴۱ نفر با پیامک یا تماس تلفنی پاسخ داده‌اند که آدرس پورتال نیز با پیامک برایشان ارسال شده است.

به مرور پستهای معرفی تکمیل خواهند شد و نامه شماره ۲۱ مورخ ۷ آذر ۸۹ حضورا تحویل و مشاوره رایگان انجام میشود. بدیهی است کسانی در اولویت هستند که به پیامکها عکس‌العمل نشان داده‌اند!

راستی، کسانی که تمایل دارند رزومه و یا توضیحات مختصری درباره خودشان (طبق بند ۲ درباره) در پستهای معرفی اضافه شود، متن آن را آماده و کتبا یا از طریق ایمیل (به آدرس khosrobaigy در gmail.com) ارسال دارند. ضمنا  آقای حمیدرضا اشراقی متن ذکر شده را از طریق ایمیل ارسال کرده که در پست مربوط به ایشان قرار داده شد.

از حسن توجه همه عزیزان سپاسگزارم. شاد باشیددوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون