جشن انتشار موزيلا فايرفاكس ۳ در اراك

توجه! توجه! توجه!
مهم! مهم! مهم!
فوری! فوری! فوری!

خبر جشن فوق را در اینجا بخوانید. در روز جمعه ۷ تیر در پارک امیرکبیر اراک، توسط رضا . برای ثبت نام به اینجا بروید و روی Attend event کلیک کنید. راستی اول باید یک اکانت برای خودتان ایجاد کنید (با کلیک روی Create an account). یک ایمیل به آدرس ایمیل شما ارسال میشود که روی لینک موجود در متن ایمیل کلیک میکنید تا اکانت شما فعال شود (activate). سپس login کرده و اعلام حضور میکنید. بعدش هم اگر دوست داشتید میتونید کامنت بذارید. دوستان رو هم با خبر کنید!

پی نوشت: یادم رفته بود بنویسم که فایرفاکس ۲۸ خرداد منتشر میشود!۳ جواب برای “جشن انتشار موزيلا فايرفاكس ۳ در اراك”

  1. salam. mishe dar morede jashn bishtar tozih bedid

    [پاسخ]

  2. salam. ejtemaetoon ghanoonie? man az gir bazar boodanesh mitarsam arak shahre koochikie. chetori mikhaid jashn begirid? mahal amne?

    [پاسخ]

  3. […] فوق که قرار بود در روز جمعه ۷ تیر در پارک امیرکبیر اراک برگزار بشه به […]

دوستانی که نقد میکنند را بیشتر دوست دارم. لطفا اشکالاتم را بگویید تا من ازشما یاد بگیرم و افتخار شاگردی شما نصیبم شود. اگر موافق نظر شما باشم، دیگر پاسخی نمیدهم. اما اگر موافق نباشم یا نکته‌ای را برای تکمیل مطلب لازم به ذکر بدانم، حتما پاسخ را (بر اساس بند 11 مرامنامه) خواهم نوشت. در آنصورت خوشحال خواهم شد که نظر شما را در خصوص ادامه بحث هم بدانم. راستی اگر آدرس ایمیلتان را درست بنویسید؛ پاسخ، برایتان ایمیل میشود. ممنون