آزادی اندیشه؛ بزرگترین موهبت الهی

این روزها در شبکه های اجتماعی متنی منتسب به دکتر احتشام منتشر شده. من ایشان را نمیشناسم و نمیدانم آیا واقعا او این حرفها را زده یا نه؟

در ادامه پاسخ کوتاه من به آن حرفها و متن گفته شده را بخوانید:

پاسخ من به دکتر احتشام 👇

دکتر احتشام عزیز سلام

همین که خدا این اجازه رو داده که شما
اینقدر باهاش اختلاف سلیقه داشته باشی
جالب نیست ؟

ولی من فکر میکنم
اگر تو خدا بودی
چنین آزادی ای به بندگانت نمیدادی
و فقط سلیقه خودت رو بهشون تحمیل میکردی 😂😳

نمونه ش هم
پاره کردن خشتک شیطان😂😭

*******************

صحبتهای دکتر احتشام؟🔽

من اگه خدا بودم، وقتی شیطان در برابر انسان سجده نکرد ، خشتکش رو در می آوردم و از بارگاه بیرونش می کردم !
چه معنی داره شیطان به حرف خدا گوش نکنه !

وقتی می خواستم پیغمبر خلق کنم، از ۱۲۴۰۰۰ پیغمبر، ۶۲۰۰۰ نفرش رو از زنان منسوب می کردم تا عدالت رعایت بشه !

کمی سلیقه به خرج می دادم و بجای اینکه خونه خودم رو در صحرای خشک و بی آب و علف عربستان بنا کنم، در سواحل جزایر هاوایی یه خونه شیک و مدرن بنا می کردم با سوییت های مجهز و مجانی برای زواری که برای زیارت میومدن !

هیچوقت خونه خودم رو در انحصار مسلمون ها قرار نمی دادم و همه حق داشتن بیان خونه ام …

حتی بی خدا ها! قدمشون سر چشم! زوار بجای اینکه تو صحرای عرفه بدو بدو کنن، کنار ساحل بدو بدو کنن حالشو ببرن و بجای لباس احرام هم مایوی دو تیکه بپوشن !

اصلا نمی ذاشتم آدما صبح و ظهر و شب هی نماز بخونن و سجده کنن و حرفای تکراری بزنن! کمبود که ندارم هی بخوام طفلکی ها رو اذیت کنم که !

همه مسجد ها رو هم جمع می کردم به جاش کافی شاپ و کتابخونه و سینما درست می کردم !
یه چند تاش رو هم قهوه خونه سنتی درست می کردم که محسن نامجو توش سه تار بزنه و بخونه !

هر کسی هم که من رو صدا می زد و می گفت اِی خدا، زود بهش می گفتم جانم …عزیز دلم …نه اینکه محل سگ هم نذارم! بنده آفریدم باید سرویس بدم دیگه … گوسفند که نیستن ول کنم تو بیابون !

به بنده هام همه یه جو عقل می دادم تا بتونن بد رو از خوب تشخیص بدن

عزراییل رو هم می فرستادم اونجا که عرب نی انداخت بره غاز بچرونه! به جای عزراییل یه حوری خوش هیکل سفید و بلوری می فرستادم تا جون مرد ها رو بگیره و یک جوون رعنای خوش هیکل رو هم می فرستادم تا جون خانمها رو بگیره! (اینجوری دیگه نه تنها کسی از مرگ نمی ترسید، بلکه این پیرزن پیرمردها هی از خدا مرگ میخواستن نصفه شبی) !

جون بچه ها رو هم اصلا نمی گرفتم! اصلا اجازه نمی دادم انسان ناقص و معلول به دنیا بیاد … ریشه جنگ رو هم خشک می کردم، بجاش عشق و عطوفت و مهربونی می کاشتم !

سعی می کردم حضورم اینقدر در زندگی مردم ملموس باشه که دیگه هیچ کس نگه خدای چی! کشک چی! ….. خدا کیلو چند؟ ….. کدوم خدا؟

آخ که اگه خدا بودم یه بهشت توی یکی از سیاره ها خلق می کردم اخرین مدل! نه اینجوری که توی جوب هاش شیر و عسل بیاد! شیر و عسلی که توی جوب باشه، به درد همون اعراب هزار و چهار صد سال پیش می خوره!
اونایی که بنده صالح بودن می فرستادم توی این بهشت و اونایی هم که خطا کار بودن و بنده های درست درمونی نبودن، بجای جهنم می فرستادم توی عربستان زندگی کنن تا قدر عافیت رو بدونن !

از خدا بخاطر این همه اختلاف سلیقه
عذر خواهی می کنم …

One Reply to “آزادی اندیشه؛ بزرگترین موهبت الهی”

  1. narsis.nuri

    چقدر دردناکه که این شخص همه دیدگاههای خودش رو. مقدس دونسته و قوانینذالهی رو آزار وذاذیت بنده ها دقیقا ب قول شما اینذشخصراگر حداذلود دیکتاتوری فجیع میشد، انقدرربی عقل وذبی درایته که نمیبینه که خدایی که تورصحرای بیراب و علف خونشو بنا کرده جقدر کاردان و هدفمند این امر الهی رو انحام داده که ب همه نشون تمام هستی و جهان متعلق برخداستذو خداسترکه هر جایی رودبخوادرپر از زندگی و برکت میکنه. ولی اون نادون میگه کهرخلافکارارو میغرستاد صحرای عربستان .. چقدر مغز این شخص فندقی هست که همون اول عربستان رو ازلیست زدگی حذف کرد ولی خدا همون صحرای بیابو علف رو پر از زندگی و شور کرد… اون چه خدای احمقی بود که ب راحتی بین مخلوقاش فرق میذاره و به راحتی نژاد پرستی رواج میده در حالی که خداوند یکتای. مقتدر هرکسی که تقوا داشته باشه رو عزیزتر میدونه و به خاطر نژاد کسی رو. به کسی ترجیح نمیده… چقدر میتونه احمق باشه به عبادت کردن انسانها که البته کار لایقاست بگه اذیت شدن.. و چقدر نادونهذکه ب راحتی دروغ میگه اول میگه شطان رخشتکشو. پاره میکردم و مینداختمش بیرون و این چه خدای بی عرضه اییه که با اینکه قلدر و دیکتاتوره باز نتونسته جلوی شبطان رو. بگیره جاله که همه جارو. خونه فساددمیکنه ودب بنده هاش اجازه میده هر غلطی بکنن، و بعد هم مجازاتشون میکنه و. میفرستتشون صحرای عربستان به گمونم اگه ایشون خدا میشد همه ی قاتلا دزدا بهشت میرفتن و. اونا که از کار زشت ومتعفن رو گردان بودن بایددمجازات میشدن… ایشون خدا نمیشد میشد ناخدای بی خدا..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *