استفاده از پسوردهای اتفاقی برای ورود به مجمع عمومی کانون

پیرو انتشار مطلب قبلی و اطلاع رسانی به کارشناسان؛ آقایان شجاعی زاده و  مدنی دستور فرمودند که برای اجرای پیشنهاد “ورود کارشناسان به جلسه مجمع عمومی کانون با پسوردهای اختصاصی و اتفاقی” همکاری کنم. خیلی سریع کارهای زیر انجام شد:

1- با استفاده از Password generator سایت manytools ؛ به تعداد اعضای مجاز به شرکت در جلسه (424 نفر کارشناسان دارای پروانه معتبر)؛ پسورد 6 رقمی رندوم ایجاد شد.

2- در یک فایل اکسل مشخصات و کد ملی کارشناسان به همراه پسوردهای اتفاقی ایجاد شده در مرحله قبل؛ به شرکت ارائه دهنده سرویس مجمع مجازی ارسال شد. آن شرکت برای کارشناسان یوزر و پسورد را ایجاد نمود. بدین صورت کد ملی کارشناسان (به عنوان یوزر) و پسورد اتفاقی جداگانه و مختص برای هر کارشناس ایجاد شد.

3- با سیستم پیامک اینترنتی کانون؛ پسوردهای اختصاصی هر یک از اعضا برای ایشان ارسال شد

4- متن زیر نیز از طریق تلگرام و واتساپ برای کارشناسان اطلاع رسانی شد:

کارشناسان محترم عضو کانون

با سلام و احترام ؛
با عنایت به لزوم استفاده از روشهای امن تر برای اطمینان از هویت شرکت کنندگان در مجمع عمومی؛ برای هر یک از کارشناسان مجاز به شرکت در مجمع، پسورد مختص به خود ایجاد شده است. شما میتوانید برای ورود به مجمع با استفاده از لینک
http://87.107.153.170/kanonmarkazi

و با وارد نمودن کد ملی بعنوان یوزر
و پسوردی که توسط سیستم پیامک دریافت نموده اید

وارد جلسه مجمع عمومی مجازی شوید .
با تشکر و احترام مجدد

5- نهایتا مجمع عمومی امسال با استفاده از یوزر و پسورد برگزار شد.

تا آنجا که ما اطلاع داریم استفاده از این روش در سطح دیگر کانونهای کارشناسان رسمی دادگستری استانها و حتی شورایعالی کارشناسان رسمی دادگستری بی سابقه است و برای اولین بار این کار انجام شده است.

همکاران محترم
مفتخریم که جزو اولین استانهایی هستیم که هر کارشناس با پسورد اختصاصی و اتفاقی خود وارد مجمع میشود

راستی

برای اولین بار؛ امسال کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان مرکزی اطلاعات درآمد کارشناسان از طریق ارجاع کار در درون کانون را در سایت منتشر کرد. البته در ابتدا این پست پسورد نداشت که بنده پیشنهاد دادم لازمست این اطلاعات با رمز محافظت شود که این پیشنهاد نیز عملی شد!

3 Replies to “استفاده از پسوردهای اتفاقی برای ورود به مجمع عمومی کانون”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *